7 sausio 2016

LG padės Netflix plėtrai

Kaip vakar paskelbė internetinės televizijos kompanija „Netflix“, nuo šiol jos turinys bus prieinamas visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje. LG pasirinkta kaip strateginė „Netflix“ plėtros partnerė.
LG partnerystei su „Netflix“ pasirinkta dėl žymaus indėlio į SMART TV televizorių sektorių ir aukščiausios kokybės vaizdo perteikimą, savybes, kurios ypač svarbios amerikiečių kompanijai. Rudenį pranešusi apie didesnės kokybės HDR (angl. „High dynamic range“) formato turinį, kuris pagerina vaizdo spalvas bei kontrastą, „Netflix“ tikisi, kad prie šio paplitimo prisidės ir nauji LG 4K HDR televizoriai.
 
Šiuo metu „Netflix“ turinį galima žiūrėti visame pasaulyje, išskyrus Kiniją, Šiaurės Korėją, Siriją ir Krymą. Kompanija kuria originalius serialus ir filmus, tokius kaip „Drąsiaširdis“ (Daredevil), „Oranžinė – tai nauja juoda“ („Orange is the New Black“), „Aštuntasis pojūtis“ („Sense8“) ir kitus.


„Tarptautinė partnerystė su LG padės mūsų gerbėjams visame pasaulyje atrasti ir mėgautis „Netflix“ turiniu. Kartu nekantraujame mėgstamiausius serialus išvyksti 4K ir HDR ekranuose“, - sakė „Netflix“ sistemos partnerystės su gamintojais Viceprezidentas Scott Mirer.


Bendrovės „LG Home Entertainment“ prezidentas ir vadovas Brian Kwon pritarė, kad „bendradarbiavimas su „Netflix“ mums tvirtas įrodymas, kad mūsų kuriamos naujos technologijos televizoriuose svarbios ir reikalingos. Norime, kad kuo daugiau žiūrovų pasaulyje galėtų matyti ryškų, ypač kokybišką 4K ir HDR vaizdą, todėl ir toliau sieksime lyderiauti tarptautiniame aukštos klasės televizorių sektoriuje“.Apie „LG Electronics Home Entertainment Company“
„LG Electronics Home Entertainment Company“ – viena didžiausių plokščiųjų ekranų, garso ir vaizdo produkcijos, monitorių, komercinių ekranų ir saugos sistemų gamintojų pasaulyje. Kompanija gamina skystųjų kristalų (LCD) ir plazminius televizorius, LED skystųjų kristalų monitorius, namų kino sistemas, „Blu-ray“ grotuvus, audio komponentus, vaizdo grotuvus ir plazminius ekranus. Kurdama daugiafunkcinius prietaisus LG daug dėmesio skiria gaminių dizainui ir technologinėmis naujovėms, atveriančioms naujas laisvalaikio namuose galimybes. „LG Electronics Home Entertainment Company“ – taip pat ir viena didžiausių kompanijų, gaminančių  verslui skirtus produktus: skaitmeninio parašo, vaizdo konferencijų sistemas ir IP saugos kameras.  Daugiau informacijos pateikiama www.lge.com 
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.