7 liepos 2016

LG ir Volkswagen kurs ateities technologijas

„LG Electronics“ (LG) ir Volkswagen AG pasirašė sutartį dėl bendros naujos kartos platformos, jungiančios prietaisus ir išmaniuosius automobilius (Connected Car Platform), vystymo.  
Kompanijos kurs išmaniąją Volkswagen platformą, kuri pagerins automobilių ir elektroninių prietaisų sąsają. Ši platforma, naudojanti naujausias debesų sistemų technologijas, leis vartotojams lengvai susieti savo automobilio kompiuterį su išmaniųjų namų sistema ar kitomis programomis.
 
Per ateinančius kelerius metus LG ir Volkswagen kartu įgyvendins šiuos projektus:
 
Vystys technologijas, kurios padės sujungti mašinas su išmaniaisiais namais. Vairuotojas turės galimybę stebėti ir kontroliuoti šviesas, apsaugos sistemas ir kitus namų apyvokos prietaisus.
Sukurs pranešimų centrą, kuris saugiai ir intuityviai informuos vairuotoją apie visą svarbią informaciją ir padės spręsti problemas su kuriomis šis gali susidurti kelyje.
Sukurs naują, geriau optimizuotą informacijos ir pramogų sistemą išmaniesiems automobiliams. 
„LG Electronics“ ir Volkswagen kartu sukurs naujos kartos išmaniųjų automobilių platformą, kuri leis susieti įvairias išmaniųjų namų sistemas ir automobilius į vieną atvirą daiktų interneto sistemą“, - teigė Richard Choi, LG serviso centro vadovas. „Mes manome, jog LG patirtis išmaniosiose sistemose, kartu su Volkswagen patirtimi automobilių industrijoje, revoliucionuos automobilių naudojimą“.
 
Vokietijoje, kur buvo pasirašyta sutartis, LG kompaniją atstovavo Richard Choi, LG serviso centro vadovas ir Lee Sang-Yong, LG automobilių informacijos ir pramogų sistemų tyrimų laboratorijos vadovas. Volkswagen atstovavo Prof. Thomas Form, elektronikos ir automobilių tyrimų skyriaus direktorius ir Robert Kattner, automobilių informacinių sistemų tyrimų departamento vadovas.
 
2015 metų kovą, Ženevoje vykusioje automobilių parodoje, Volkswagen dukterinė kompanija „Italdesign Guigiaro“ pristatė naują modelį su 7 svarbiomis LG detalėmis: holograminiu ekranu, išmaniuoju laikrodžiu, galinėmis lempomis ir kamera. Liepos mėnesį Volkswagen paskelbė, jog LG tapo jų pagrindiniu elektronikos tiekėju ir partneriu FAST (Ateities automatizuotų tiekimo kanalų) programoje. Šiais metais Elektronikos parodoje (CES) šios kompanijos sėkmingai pristatė pažangią išmaniųjų namų sistemą, kuri gali būti kontroliuojama sėdint automobilyje.
 
 
Apie LG Electronics, Inc.
Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) yra pirmaujanti pasaulio lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse, turinti 87 tūkst. darbuotojų, dirbančių 113 kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje. 2014 m. kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 55,91 mlrd. JAV dolerių. LG sudaro keturi verslo padaliniai: „Home Entertainment“, „Mobile Communications“, „Home Appliance“, „Air Conditioning and Energy Solutions“. LG yra vienas pasaulio plačiaekranių televizorių, mobiliųjų telefonų, skalbimo mašinų ir šaldytuvų gamybos lyderių pasaulyje. 2013 m. kompanija tapo „Energy Star“ metų partneriu. Daugiau informacijos pateikiama www.LGnewsroom.com 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.