8 sausio 2016

LG atskleis, kaip atrodys išskirtinio dizaino linija SIGNATURE

Tarptautinėje buitinės elektronikos parodoje CES 2016 LG atskleis, kaip atrodys išskirtinio dizaino linija SIGNATURE. Pačiomis moderniausiomis technologijomis ir futuristiniu dizainu išsiskiriančią LG liniją sudarys 4K HDR OLED televizorius, TWIN skambimo mašina, ypač modernus šaldytuvas, oro drėkintuvas, orkaitė ir TurboSteam™ indaplovė. „Signature“ gaminių asortimentą numatoma nuolat plėsti.
„Signature“ linijai priklauso ir LG OLED televizorius, pelnęs „Best of Innovations“ CES 2016 apdovanojimą. Šiame televizoriuje pritaikytas „Picture-on-Glass“ dizainas: sumontuota ypač plona 2,57 mm OLED plokštė su peršviečiamu stiklu bei tiesiogiai į žiūrovus nukreipta garsiakalbių sistema. Maža to, televizoriuose įdiegta ir 10-bit spalvų atkūrimo bei web 3.0 operacinė sistema, HDR vaizdo atkūrimo technologija. Šio televizoriaus dizainas sukurtas taip, kad įsilietų į namų interjerą, o savo funkcijas atliktų be priekaištų.


Kiti linijos herojai - skambimo mašina, šaldytuvas ir oro drėkintuvas. Skalbimo mašina, kurios pirmtakė LG TWIN Wash™, dabar ne tik išskirtinės išvaizdos, bet ir veikia tyliau, patogiau, taupiau ir ilgaamžiškiau.


Futuristinis šaldytuvas turės išskirtinę savybę, jog lengvai stuktelėjus į durelių stiklą, jis taps peršviečiamas ir kas šaldytuvo viduje galėsite pamatyti nepravėrę durų. Šaldytuve įdiegta ir funkcija automatiškai atidaranti duris, kai artėjant prie šaldytuvo jūsų rankos sklidinos į šaldytuvą talpinamų produktų. Be to, „Signature“ šaldytuvams LG suteiks 10 metų garantiją.
Naujasis LG „Signature“ oro drėkintuvas, kurio pagalba pašalinamos kenksmingos cheminės medžiagos iš patalpų, dabar su plaunamais daugkartiniais filtrais, leidžiančiais sutaupyti vartotojams laiko ir pinigų. Šiam oro drėkintuvui kaip ir skalbyklei taikomas 10 metų garantinis laikotarpis.


LG SIGNATURE linijos buitine technika po parodos bus pradėta prekiauti Europoje, Šiaurės Amerikoje ir Azijoje.


Apie LG Electronics, Inc.
Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) yra pirmaujanti pasaulio lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse, turinti 87 tūkst. darbuotojų, dirbančių 113 kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje. 2014 m. kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 55,91 mlrd. JAV dolerių. LG sudaro keturi verslo padaliniai: „Home Entertainment“, „Mobile Communications“, „Home Appliance“, „Air Conditioning and Energy Solutions“. LG yra vienas pasaulio plačiaekranių televizorių, mobiliųjų telefonų, skalbimo mašinų ir šaldytuvų gamybos lyderių pasaulyje. 2013 m. kompanija tapo „Energy Star“ metų partneriu. Daugiau informacijos pateikiama www.LGnewsroom.com 
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.