4 liepos 2013

LG OLED televizoriui lenktu ekranu Europos komisija suteikė ES ekologinį ženklą

LG OLED televizoriui lenktu ekranu Europos komisija suteikė ES ekologinį ženklą. Šis ženklas patvirtina, kad produktas buvo pagamintas nekenkiant aplinkai.
„Green Leaf“ apdovanojimą iš „Interek“ gauna tik tie produktai, kurie atitinka griežčiausius veiklos ir gamybos standartus. Be atliekamų išsamių tyrimų ir standartizuotų bandymų dėl gaminio poveikio aplinkai „Interek“ taip pat tiria technologijas ir metodus, naudojamus įrenginio gamybos procese. „Interek“, vienos autoritetingiausių sertifikavimo ir testavimo organizacijų pasaulyje, įvertinimas laikomas kokybės garantu.
 
LG naujos kartos televizorius taip pat užregistruotas EPEAT organizacijos atsakingai sukurtų ir pagamintų įrenginių sąraše. EPEAT yra nepelno siekianti organizacija, kuri skelbia žaliųjų elektroninių produktų pasaulinį registrą skirtą tiek vartotojams, tiek gamintojams. Kad produktas būtų įtrauktas į EPEAT registrą, jis turi atitikti ne mažiau kaip 24 aplinkosauginius kriterijus, tokius kaip energijos panaudojimo efektyvumas, perdirbimo galimybė, pakavimas, ilgaamžiškumas ir mažesnis žalingų medžiagų panaudojimas.
 
LG OLED televizorius lenktu ekranu buvo kuriamas galvojant apie aplinką. Televizoriaus korpusas pagamintas naudojant sustiprinto anglies pluošto technologiją (CFRP). Dėl šios tvarios technologijos televizorius yra itin plonas (4.3mm) ir lengvas (17kg). Dėl LG patentuotos „Smart Energy Saving“ technologijos LG OLED televizorius lenktu ekranu sumažina energijos suvartojimą iki 67 procentų, lyginant su tradiciniais plokščiaekraniais televizoriais.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.