24 rugpjūčio 2012

LG Europos rinkai ruošia 84 colių įstrižainės 3D televizorių

„LG Electronics“ (LG) pristato pasaulyje pirmą 84 colių įstrižainės 3D televizorių su itin aukšta „Ultra Definition“ (UD) raiška. Rugsėjo mėnesį Europoje ir pasaulinėje rinkoje pasirodysiantį televizorių vieni pirmųjų galės pamatyti parodos „IFA 2012“ dalyviai.
„4X raiškos ekranų rinka dar labai jauna, todėl LG pristatydama kokybiškus įrenginius siekia įtvirtinti savo rinkos dalį. Viena iš svarbiausių šių metų naujovių yra UD raiškos trimačio vaizdo televizorius, kuriame be milžiniško 84 colių ekrano įdiegtos ir šiuo metu pažangiausios technologijos“, – sakė Havis Kwon, „LG Electronics Home Entertainment Company“ prezidentas ir vykdomasis direktorius.


LG UD 3D televizorius gali pasigirti itin aukšta vaizdo kokybe – 8 mln. pikselių, 3840x2160 rezoliucija ir Full HD raiškos ekranu. Atkurdamas vaizdus iš kietųjų diskų ir kitų išorinių laikmenų televizorius geba pakeisti rezoliuciją iš įprastinės į HD.


Naujasis televizorius turi technologiją „Cinema 3D“, kuri leidžia kontroliuoti 3D vaizdo gylį, nustatyti geriausią atstumą tarp artimų ir tolimų objektų ekrane. Funkcija „3D Sound Zooming“ sinchronizuoja ekrane esančius objektus su trimačiu vaizdu – priderina garso efektus pagal objektų vietą ir judėjimą. Televizoriuje įdiegta 2.2 kanalo garsiakalbių sistema, kurioje yra du 10 vatų garsiakalbiai ir du 15 vatų žemų dažnių garsiakalbiai. Garso sistema suteikia garsui sodrumo, sustiprina garso efektus masinėse scenose.


Televizoriuje netrūksta papildomo turinio – funkcija „LG Smart TV“ leidžia pasirinkti iš daugiau nei 1400 programėlių, o įvairios turinio paslaugos, kaip „3D World“ – gauti trimačių filmų ir žaidimų. Beje, papildomo trimačio vaizdo leis „pasigaminti“ konvertavimo iš 2D į 3D funkcija. Funkcijos „Smart Share Plus“ dėka į televizoriaus ekraną galima paprastai perkelti turinį iš išorinių įrenginių – kompiuterių, mobiliųjų telefonų, planšetinių kompiuterių ir atminties kortelių. Žaidimų mėgėjus pradžiugins funkcija „Dual Play“, kuri vizualiai sukuria du atskirus pilnus ekranus ir leidžia dviem žmonėm patogiai žaisti vienu metu.


Apie LG Electronics, Inc.


Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) yra pirmaujanti pasaulio lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse, turinti 117 kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje. 2011 m. kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 49 mlrd. JAV dolerių. LG sudaro keturi verslo padaliniai: „Home Entertainment“, „Mobile Communications“, „Home Appliance“, „Air Conditioning and Energy Solutions“. LG yra vienas pasaulio plačiaekranių televizorių, mobiliųjų telefonų, skalbimo mašinų ir šaldytuvų gamybos lyderių pasaulyje. Daugiau informacijos pateikiama www.LGnewsroom.com.


Apie „LG Electronics Home Entertainment Company“


„LG Electronics Home Entertainment Company“ yra vienas didžiausių pasaulio plokščiųjų ekranų, garso ir vaizdo produkcijos, monitorių , komercinių ekranų ir saugos sistemų gamintojų. Kompanija gamina skystųjų kristalų (LCD) ir plazminius televizorius, LED skystųjų kristalų monitorius, namų kino sistemas, „Blu-ray“ grotuvus, audio komponentus, vaizdo grotuvus ir plazminius ekranus. LG ne tik kuria daug naudingų funkcijų turinčius prietaisus, bet ir orientuojasi į stilingą gaminių dizainą ir technologijų naujoves, suteikiančias laisvalaikiui namuose naujų galimybių. „LG Electronics Home Entertainment Company“ yra rinkos lyderis verslui skirtų produktų – skaitmeninio parašo, vaizdo konferencijų sistemų ir IP saugos kamerų gamyboje.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.