24 liepos 2012

„LG Electronics“ pristatė naują IPS monitorių seriją

„LG Electronics“ (LG) pristatė monitorių seriją „IPS7“ su „Cinema Screen“ dizainu, IPS ekrano matrica ir plačiu matymo kampu. Monitoriai turi MHL technologiją, kuri leidžia jungtis ir dalintis turiniu su išoriniais mobiliaisiais įrenginiais – išmaniaisiais telefonais, planšetiniais kompiuteriais. Šiuo metu parduodama Azijos rinkoje, naujoji „IPS7“ serija netrukus bus siūloma ir kitose pasaulio šalyse.
„IPS7 serija išsiskiria unikaliu dizainu ir pažangiomis technologijomis, kurios, visų pirma, suteikia patogų naudojimąsi monitoriumi. Jį užtikrina tiek platus matymo kampas ir ryškus vaizdas žiūrint į ekraną iš bet kokios padėties, tiek ir galimybė lengvai dalintis turiniu, peržiūrėti jį dideliame monitoriaus ekrane“, – sakė J.J. Lee, „LG Home Entertainment Company“ vykdantysis viceprezidentas ir IT verslo skyriaus vadovas.


„IPS7“ serijos monitoriai išsiskiria unikaliu „Cinema Screen“ dizainu – itin plonas, vos 1,2 mm ekrano storio rėmelis vizualiai susilieja su vaizdu ir optiškai išplečia monitoriaus ekraną. Be to, bendras vaizdo gylis sumažintas iki 14,1 mm. Elegantiškos išvaizdos monitoriui, šalia plono rėmelio, suteikia ir metalinis stovas bei ekrano valdymo skydelyje išdėstyti lietimui jautrūs mygtukai, pakeitę tradicinius plastikinius. Monitoriai lengvai priderinami prie skirtingų interjerų.


Augantis poreikis lengvai ir greitai dalintis turiniu tarp įrenginių paskatino LG monitoriuose įdiegti MHL technologiją. Ji leidžia mobiliuosius įrenginius – telefonus, planšetinius kompiuterius – prijungti prie monitoriaus HDMI jungtimi, perkelti juose esančias nuotraukas ar filmuotą medžiagą, peržiūrėti ją dideliame ekrane. Be to, kol keliamas ar peržiūrimas turinys, „IPS7“ serijos monitoriai įkrauna prijungtų mobiliųjų įrenginių.


„IPS7“ serija naudoja IPS matricą, kurios pranašumai – didelė vaizdo kokybė, spalvų suderinamumas, natūralios spalvos. IPS matrica garantuoja sklandų vaizdo atkūrimą ir greitą atsako laiką net ir rodant greitai besikeičiančius vaizdus, tokius kaip sporto varžybos, žaidimai, veiksmo scenos. Taip išvengiama vaizdo mirguliavimo ir dėl to atsirandančio akių nuovargio.


Lyginant su TN panelės monitoriais, IPS panelė suteikia platesnį matymo kampą. Tai leidžia žaisti žaidimus ir žiūrėti vaizdo įrašus įsitaisius, kaip patogu – sėdint, stovint ar atsilošus.


Naujosios serijos monitoriuose yra įdiegta tradicinė spalvų kalibravimo funkcija, kuri padeda tiksliai sureguliuoti spalvas. „IPS7“ serija turi LG patentuotą operacinę sistemą, kuri supaprastina kalibravimo procesą profesionalams, tokiems kaip fotografai ir grafikos dizaineriai.


Apie LG Electronics, Inc.
Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) yra pirmaujanti pasaulio lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse, turinti 117 kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje. 2011 m. kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 49 mlrd. JAV dolerių. LG sudaro keturi verslo padaliniai: „Home Entertainment“, „Mobile Communications“, „Home Appliance“, „Air Conditioning and Energy Solutions“. LG yra vienas pasaulio plačiaekranių televizorių, mobiliųjų telefonų, skalbimo mašinų ir šaldytuvų gamybos lyderių pasaulyje. Daugiau informacijos pateikiama www.lge.com.


Apie „LG Electronics Home Entertainment Company“
„LG Electronics Home Entertainment Company“ – viena didžiausių plokščiųjų ekranų, garso ir vaizdo produkcijos, monitorių, komercinių ekranų ir saugos sistemų gamintojų pasaulyje. Kompanija gamina skystųjų kristalų (LCD) ir plazminius televizorius, LED skystųjų kristalų monitorius, namų kino sistemas, „Blu-ray“ grotuvus, audio komponentus, vaizdo grotuvus ir plazminius ekranus. Kurdama daugiafunkcinius prietaisus LG daug dėmesio skiria gaminių dizainui ir technologinėmis naujovėms, atveriančioms naujas laisvalaikio namuose galimybes. „LG Electronics Home Entertainment Company“ – taip pat ir viena didžiausių kompanijų, gaminančių verslui skirtus produktus: skaitmeninio parašo, vaizdo konferencijų sistemas ir IP saugos kameras. Daugiau informacijos
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.