14 lapkričio 2013

„LG Electronics“ laimėjo 15 „CES Innovations 2014“ apdovanojimų

CES (angl. Consumer Electronics Association) įteikė „LG Electronics“ 15 prestižinių dizaino ir technologijų „CES 2014 Innovations“ apdovanojimų. „Best of Innovations“ apdovanojimu įvertintas LG 77 colių OLED televizorius lenktu ekranu.
LG namų ir buitinės technikos įrenginiai bei mobilieji telefonai buvo apdovanoti 10-tyje „CES Innovations“ kategorijų: ekranų, ekologiško dizaino ir tvarių technologijų, skaitmeninio vaizdo atkūrimo, programinės įrangos ir mobiliųjų programėlių, namų garso/vaizdo komponentų, išorinių kompiuterių įrenginių, kompiuterių įrangos ir komponentų, ekologinio tvarumo, buitinių prietaisų, belaidžių telefonų.
 
77 colių „Ultra HD“ raiškos OLED televizorius lenktu ekranu turi didelį kontrasto santykį, aukštą vaizdo rezoliuciją. Ekrano IMAX tipo linkis geriau užpildo vartotojo regos lauką nei paprastas plokščias televizoriaus ekranas.
 
Buitinės technikos kategorijoje LG buvo apdovanotas už „EasyClean“ dvigubos orkaitės technologiją (LDE3037ST) ir „LG Front Load Mega Capacity TurboWash“ skalbimo su garais technologiją (WM8000HVA). Technologijos „EasyClean“ gaminiai turi daugybę funkcijų palengvinančių ruošą virtuvėje bei padedančių išvengti ilgų valymo valandų aukštoje temperatūroje ar su chemikalais. LG skalbimo mašina rinkoje yra pati talpiausia – jos būgnas yra 5,2 kubinių pėdų. Todėl joje galima skalbti daugiau didelių, netgi griozdiškų daiktų, taip taupant energijos panaudojimą. Skalbimo mašinoje taip pat veikia „TurboWash“ technologija, kuri leidžia vartotojams sutaupyti iki 20 min. vienam skalbimui ir išlaikyti išskirtinį valymo efektyvumą, net esant didesnėms apkrovoms.
 
Kiti LG gaminiai laimėtojai – įskaitant „Ultra HD“ raiškos ir „Smart TV“ televizorius, „Blu-ray“ grotuvus ir monitorius, garso sistemas, buitinę techniką ir mobiliuosius telefonus – bus paskelbti 2014 m. sausio 6 d. tarptautinėje CES parodoje Las Vegase.
 
„CES Innovations“ apdovanojimai kiekvienais metais renkami komisijos, sudarytos iš garsių pramoninio dizaino specialistų, inžinierių ir žurnalistų. Bendradarbiaujant su Vartotojų elektronikos (CEA) ir Amerikos pramoninio dizaino asociacijomis CES apdovanojimuose įvertinamos naujos technologijos, dizainas ir inžineriniai įrenginių sprendimai. Nuo 2004 m. LG produkcija pelnė 145 „CES Innovations“ apdovanojimus.
 
LG naujausi įrenginiai bus demonstruojami tarptautinėje inovacijų parodoje „CES 2014“, sausio 7-10 d. Las Vegase. Per inovacijų ir inžinerinių sprendimų pristatymą kiekvienas apdovanotas produktas bus pristatytas pagal kategoriją.


 
 
 
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.