9 gegužės 2016

„LG Electronics“ didina televizorių asortimentą Lietuvoje

„LG Electronics“ (LG) didina televizorių asortimentą Lietuvoje ir į prekybą paleidžia naujų „Super UHD“ ir „UHD“ televizorių, kurių įstrižainės svyruoja nuo 40 iki 86 colių. Nauji televizoriai turi ir naują operacinę sistemą „webOS 3.0“.
Abi serijas, „Super UHD“ ir „UHD“, sudaro ypač plono dizaino televizoriai su bendrovės „Harman/Kardon“ kurta garso įranga. Vartotojai turės galimybę pasirinkti iš dviejų panašių galimybių, bet skirtingo dizaino televizorių linijų.
 
„Super UHD“ televizoriai pasižymi aukšta spalvų atkūrimo, vaizdo ir garso kokybe. Atskiro dėmesio verti „In-Plane Switching“ (IPS) technologijos ekranai, kurie puikiai atkuria kontrastingus vaizdus, padeda išskirti pirmo plano objektus iš fono, taip dar labiau sustiprindami realistiškumo pojūtį.
 
Nauji „UHD“ televizoriai – ne ką prastesni. Juose įmontuoti „IPS 4K“ ekranai su „ColorPrime Pro“ ir „HDR Pro“ technologijomis, padedančiomis kuo tiksliau atkurti spalvas, ir garso sistema, kokią anksčiau buvo galima rasti tik kino teatruose.
 
Operacinė sistema „webOS 3.0“ televizorių leidžia valdyti dar intuityviau. Funkcijos  – Magic Zoom, Mobile Connection ir atnaujinta Magic Remote, žiūrovui suteikia galimybę keisti vaizdo bei teksto dydį, naudotis mobilaus telefono programėlėmis per televizorių bei papildo nuotolinio pultelio valdymą.Apie „LG Electronics Home Entertainment Company“
„LG Electronics Home Entertainment Company“ – viena didžiausių plokščiųjų ekranų, garso ir vaizdo produkcijos, monitorių, komercinių ekranų ir saugos sistemų gamintojų pasaulyje. Kompanija gamina skystųjų kristalų (LCD) ir plazminius televizorius, LED skystųjų kristalų monitorius, namų kino sistemas, „Blu-ray“ grotuvus, audio komponentus, vaizdo grotuvus ir plazminius ekranus. Kurdama daugiafunkcinius prietaisus LG daug dėmesio skiria gaminių dizainui ir technologinėmis naujovėms, atveriančioms naujas laisvalaikio namuose galimybes. „LG Electronics Home Entertainment Company“ – taip pat ir viena didžiausių kompanijų, gaminančių verslui skirtus produktus: skaitmeninio parašo, vaizdo konferencijų sistemas ir IP saugos kameras. Daugiau informacijos pateikiama www.lge.com
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.