16 gegužės 2016

„LG“ padės įgyvendinti jaunųjų verslininkų idėjas

„LG Electronics“ dviem jaunoms kompanijoms padės įsitvirtinti rinkoje – joms bus suteikta galimybė nemokamai naudotis bendrovės patentais. Bendrovei „Acanvas“, dirbančiai elektroninio meno srityje, ir diagnostinę medicinos techniką kuriančiai „Infit & Company Inc.“ LG ruošiasi „paskolinti“ ir savo darbuotojų, tačiau abu startuoliai ir toliau veiks savarankiškai.
Bendrovė „Acanvas“ kuria elektroninius paveikslus, kurių vaizdą galima keisti išmaniųjų įrenginių pagalba. Startuolis nusitaikęs į Šiaurės Amerikos rinką, o vėliau planuoja plėtrą į kitas šalis.
 
„Infit & Company Inc.“ užsiima modulinės diagnostinės technikos gamyba, kuri skirta padėti diagnozuoti tokias ligas kaip reumatoidinis artritas. Technika turėtų tapti pigesne ir saugesne alternatyva radiaciniu pagrindu veikiantiems mechanizmams ir iš esmės pakeisti medicinos priežiūrą.
 
Prie šių kompanijų LG skatins prisijungti ir savo darbuotojus bei saugos jų darbo vietą trejus metus, jei jie nuspręstų grįžti.
 
„Atvirumas naujovėms – tai ne vien skambus šūkis. Šiais žingsniais norime pasidalinti savo žiniomis ir padėti startuoliams augti“, – sako Dr. Skott Ahn, „LG Electronics“ prezidentas ir vyriausiasis technologijų vadovas.
 
Apie LG Electronics, Inc.
Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) yra pirmaujanti pasaulio lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse, turinti 87 tūkst. darbuotojų, dirbančių 113 kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje. 2014 m. kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 55,91 mlrd. JAV dolerių. LG sudaro keturi verslo padaliniai: „Home Entertainment“, „Mobile Communications“, „Home Appliance“, „Air Conditioning and Energy Solutions“. LG yra vienas pasaulio plačiaekranių televizorių, mobiliųjų telefonų, skalbimo mašinų ir šaldytuvų gamybos lyderių pasaulyje. 2013 m. kompanija tapo „Energy Star“ metų partneriu. Daugiau informacijos pateikiama www.LGnewsroom.com 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.