21 birželio 2016

LG leis pamatyti neįmanomą: šiaurės pašvaistę Islandijoje vasarą

„LG Electronics“ (LG) organizuoja renginį, kurio metu bus galima išvysti šiaurės pašvaistę (Aurora borealis) vasaros metu. Naudojant LG OLED televizorius, kuriuose dėl naujausios HDR 4K technologijos spalvos yra matomos itin realistiškai, Islandijoje bus galimybė įgyvendinti daugelio svajonę – išvysti šiaurės pašvaistę. Liepos 20 dieną, garsios Islandijos grupės Of Monsters and Men koncerto metu, bus pristatyta Islandijos grožį atskleidžianti paroda.
Renginys ypatingas tuo, kad balandžio – rugpjūčio mėnesiais Islandijoje nėra galimybės stebėti šiaurės pašvaistės, nes beveik visą parą ten būna šviesu. Turistams ir gyventojams LG suteiks unikalią galimybę, vasaros metu mėgautis šiaurės pašvaistės vaizdais. „Išjungiame šviesas, įjungiame žvaigždes“ koncerte dalyvaus kone tūkstantis svečių, o vietinė Islandijos grupė padovanos savo koncertą. Vienai nakčiai Harpa koncertų salė Reikjavike bus padengta LG OLED televizoriais, kurie sukurs Islandijos  nakties dangų ir suteiks nepamirštamų įspūdžių. 
 
Vienas bet kokios šalies gyventojas turės galimybę laimėti kvietimą į koncertą ir bus apmokėtos visos kelionės išlaidos. Visos konkurso detalės yra skelbiamos: www.facebook.com/lgtv.
 
Parodos metu bus pristatyta Islandijos gamta ir naktinis dangus, vaizduojami LG OLED televizoriuose. Dėl itin pažangios televizorių technologijos, menininkų darytos fotografijos atrodys realistiškai ir sukurs neužmirštamą įspūdį. Naujuose LG televizoriuose tobulai atvaizduojama juoda spalva, kuri išskiria šviesius objektus, taip sukurdama itin tikrovišką vaizdą. Paroda vyks nuo liepos 20 iki lapkričio 20 dienos Harpa koncertų salėje Reikjavike.
 
LG bendradarbiauja su žymiais Islandijos menininkais, kurie geriausiai žino, kaip turi atrodyti Islandijos gamta, rašytoju Andri Magnason, astronomijos fotografu Sean Parker, technikos specialistu Lewis Hilsenteger.
„LG jau daugiau kaip 50 metų yra technologijų lyderė ir inovatorė, o šiandien sukurti ir pristatomi ekranai yra technologijos revoliucija. LG OLED televizoriai yra tiek pažangūs, kad mums pavyks parodyti tokią Islandijos gamtą, kokia ji yra iš tikrųjų – magiška ir užburianti“, - sakė Brian Kwon, LG kompanijos prezidentas.
 
Koncertas ir paroda vyks Harpa koncertų salėje Reikjavike. Bilietai: www.tix.is/en/event/2973/lights-out-stars-on.
 
Vaizdo pristatymas: www.youtube.com/watch?v=7WOTuprjdQg .
 
 
Apie „LG Electronics Home Entertainment Company“
„LG Electronics Home Entertainment Company“ – viena didžiausių plokščiųjų ekranų, garso ir vaizdo produkcijos, monitorių, komercinių ekranų ir saugos sistemų gamintojų pasaulyje. Kompanija gamina skystųjų kristalų (LCD) ir plazminius televizorius, LED skystųjų kristalų monitorius, namų kino sistemas, „Blu-ray“ grotuvus, audio komponentus, vaizdo grotuvus ir plazminius ekranus. Kurdama daugiafunkcinius prietaisus LG daug dėmesio skiria gaminių dizainui ir technologinėmis naujovėms, atveriančioms naujas laisvalaikio namuose galimybes. „LG Electronics Home Entertainment Company“ – taip pat ir viena didžiausių kompanijų, gaminančių  verslui skirtus produktus: skaitmeninio parašo, vaizdo konferencijų sistemas ir IP saugos kameras.  Daugiau informacijos pateikiama www.lge.com 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.