22 gegužės 2013

Kosmetikos ir parfumerijos parduotuvės „Sarma“ nuo šiol vadinsis „Sarma by Douglas“

Kosmetikos ir parfumerijos parduotuvės „Sarma“ atnaujina pavadinimą ir nuo šiol vadinsis „Sarma by Douglas“. Taip siekiama pirkėjams parodyti, kad vienas ilgiausiai veikiančių grožio parduotuvių tinklų Lietuvoje yra tarptautinio kosmetikos ir parfumerijos tinklo „Douglas“ dalis. Iš viso šiuo metu Lietuvoje veikia 25 „Sarma by Douglas“ parduotuvės.
„Tai yra labiau informacinio pobūdžio pasikeitimai. Pastebime, kad nors jau daugiau kaip penkerius metus esame vieno didžiausių Europoje kosmetikos ir parfumerijos tinklo  „Douglas“ dalis, tai žino ne visi pirkėjai. Tačiau priklausymas tokiam tarptautiniam tinklui pirkėjams yra garantas, jog siūlome tokį pat platų kaip Vakarų Europos parduotuvėse grožio prekių asortimentą, užtikriname jų kokybę, turime galimybę prekiauti išskirtinių prekinių ženklų produkcija“, - sako „Douglas LT“ vadovė Vilūnė Spaičė.


Pasak jos, nuo šiol „Sarma by Douglas“ parduotuvėse pirkėjai galės įsigyti dar daugiau kosmetikos ir parfumerijos prekių – tai ir „Douglas“ vardu pažymėtos dekoratyvinės, plaukų, veido priežiūros kosmetikos, ir kitų įdomių prekinių ženklų produkcijos. Parduotuvėse taip pat bus teikiamos įvairios nemokamos grožio paslaugos, pavyzdžiui, 5 minučių makiažas ir kitos. Kaip ir iki šiol klientai toliau galės naudotis „Sarma by Douglas“ lojalumo programa: anksčiau išduotų „Sarma“ lojalumo kortelių keisti nereikės, o naujosios jau bus išduodamos su „Sarma by Douglas“ logotipu. Šios kortelės taip pat galios elektroninėje „Douglas.lt“ parduotuvėje.


 Šiuo metu Vokietijos tinklas „Douglas“ Lietuvoje valdo 20 „Sarma by Douglas“ ir 9 „Douglas“ parduotuves bei internetinę parduotuvę „Douglas.lt“, kuriose iš viso dirba 211 darbuotojų. Dar 5 „Sarma by Douglas“ parduotuvės Lietuvoje veikia pagal franšizės modelį.  Į Baltijos šalių rinką „Douglas“ tinklas įžengė 2007 m. įsigydamas 51 proc. bedrovės „Baltic Cosmetic Holding“, valdžiusios „Sarma“ parduotuves Lietuvoje, akcijų.  Iš viso tarptautinis tinklas „Douglas“ valdo daugiau negu 1000 parduotuvių skirtingose šalyse ir yra vienas didžiausių kosmetikos ir parfumerijos tinklų Europoje.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.