26 balandžio 2013

Klaipėdoje statomas didžiausias uostamiestyje sveikatingumo ir sporto kompleksas

Centrinėje Klaipėdos miesto dalyje, viename judriausių uostamiesčio rajonų, kitais metais iškils didžiausias Klaipėdoje sveikatingumo ir sporto klubas „Impuls“. Pastatas priklausys nekilnojamo turto bendrovei UAB „Solvenita“, su kuria UAB „Impuls LTU“ yra pasirašiusi ilgalaikę nuomos sutartį. Į sporto įrangą bei klientų aptarnavimo sistemas bus investuojama apie 2,5 mln. Litų.
 „Neabejojame, kad statybos darbams pasibaigus, vienas didžiausių ir gražiausių Lietuvos miestų turės savęs vertą sveikatingumo bei sporto kompleksą. Šalia miesto centro įsikūręs klubas „Impuls“ erdvumu lenks daugelį Lietuvoje veikiančių kompleksų ir galės priimti visus sveikai bei aktyviai gyvensenai neabejingus uostamiesčio gyventojus ir svečius“, ‒ teigia Vidmantas Šiugždinis, sveikatingumo ir sporto klubų tinklo „Impuls“ vadovas.
 
Kompleksas, kurio bendras pastato plotas sieks 4 100 kv. metrų, vienu metu galės priimti iki 500 lankytojų. Statomas sporto klubas pasižymės ne tik moderniausia įranga aprūpintomis treniruoklių bei grupinių treniruočių salėmis, bet ir erdviu plaukimo baseinu.
 
Klaipėdos „Impuls“ klubas veiks Liepų g. 53. Kompleksas kyla ypatingoje vietoje – jį įrengiant naujam gyvenimui prikeliamas istorinis miesto pastatas. Jis atstatomas bei papildomas nauju, greta iškilsiančiu statiniu. Komplekso statybų darbai planuojami baigti 2014 m. rugpjūtį.  Atidaryti naująjį sveikatingumo ir sporto klubą „Impuls“ planuojama 2014 m. rudenį.
 
Statomame komplekse veiks 25 metrų ilgio, penkių plaukimo takelių baseinas. Pasak V. Šiugždinio, siekis klaipėdiečiams įrengti didelį bei patogų baseiną ir padiktavo sprendimą naująjį klubą statyti, o ne nuomotis patalpas jau esančiuose statiniuose. Klube taip pat bus įrengtos keturios pirtys, sūkurinė vonia, baseinėlis vaikams.
 
Naujasis „Impuls“ sveikatingumo ir sporto klubas pasižymės moderniomis erdvėmis sportui. Čia veiks pažangiausiais treniruokliais aprūpinta salė, bus įrengtos penkios grupinių treniruočių salės: aerobikos, kovos menų, dviračių aerobikos, rytų ir funkcinių užsiėmimų.
 
Generalinis statybų rangovas ‒ UAB „Įžvalga“. Klaipėdos sveikatingumo ir sporto klubo „Impuls“ statybos darbus vykdo UAB „Eriadas“, statybas finansuoja AB „Šiaulių bankas“.
„Impuls“ yra didžiausias sveikatingumo ir sporto klubų tinklas Lietuvoje, kurį šiuo metu sudaro 9 klubai Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje.
 
Apie „Impuls“
„Impuls“ yra didžiausias sveikatingumo ir sporto klubų tinklas Lietuvoje. Tinklą šiuo metu sudaro 9 klubai, iš jų 5 – Vilniuje. Sostinėje vienas iš veikiančių klubų „Implus+“ yra didžiausias sporto kompleksas mieste, o Kauno „Žalgirio“ arenoje įsikūręs „Impuls+“ yra vienas erdviausių ir moderniausių sporto klubų Baltijos šalyje. Dar trys „Impuls“ sveikatingumo ir sporto klubai įsikūrę Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.