10 rugsėjo 2013

Klaipėdoje oficialiai pradėti didžiausio uostamiestyje sporto ir sveikatingumo komplekso statybų darbai

Centrinėje Klaipėdos dalyje netrukus iškils erdviausias ir moderniausias uostamiestyje sporto ir sveikatingumo kompleksas „Impuls“. Antradienio popietę per iškilmingą ceremoniją „Impuls“ tinklo vadovas Vidmantas Šiugždinis ir Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas įkasė simbolinę kapsulę ir taip pažymėjo naujojo komplekso statybų pradžią. Į kompleksą iš viso bus investuota 15 mln. litų, iš jų – apie 2,5 mln. į sporto įrangą bei klientų aptarnavimo sistemas. Naujajame klube bus sukurta apie 40 darbo vietų.
„Mūsų klubų tinklo misija – plėtoti sporto ir sveikatingumo kultūrą visoje šalyje, todėl didžiuojamės galėdami prisidėti prie jos skatinimo  šiame mieste. Sieksime, kad mūsų komplekse būtų sudaryta daugiau galimybių aktyviam ir sveikam klaipėdiečių bei miesto svečių laisvalaikiui. Juk mūsų tikslas  ‒ padėti gyventojams patiems sau padovanoti vertingiausią dovaną – gerą savijautą ir sveikatą. Neabejojame, kad statybos darbams pasibaigus, vienas didžiausių ir moderniausių Lietuvos miestų turės savęs vertą sveikatingumo ir sporto klubą, kuris lankytojams siūlys profesionalias, aukščiausios kokybės sporto ir sveikatingumo paslaugas, o savo erdvumu lenks daugelį Lietuvoje veikiančių kompleksų“, ‒ teigia V. Šiugždinis.
 
Statybų pradžios atidaryme dalyvavęs Klaipėdos miesto meras džiaugėsi, kad bendrovė „Impuls LTU“ nusprendė savo veiklą plėtoti ir uostamiestyje. „Nuolat puoselėjame uostamiesčio gyventojų sveikus įpročius ir, žinoma, sveikatą. Tikime, kad naujasis kompleksas suteiks daugiau galimybių aktyviam laisvalaikiui, paįvairins miestiečių gyvenimą,  o sportininkams užtikrins kokybiškas sąlygas siekti dar geresnių rezultatų ir garsinti Klaipėdą bei visą šalį. Tai dar vienas svarbus žingsnis siekiant sveikesnės Lietuvos“, - sako Vytautas Grubliauskas, Klaipėdos miesto meras.
 
Kompleksas kyla ypatingoje Klaipėdos vietoje – jį įrengiant naujam gyvenimui prikeliamas istorinis miesto pastatas, saugomas Kultūros vertybių apsaugos departamento. Pastatas bus atstatytas ir papildytas  nauju, greta iškilsiančiu statiniu. Kruopščiai atkuriant dalies fasado architektūrą bei medžiagas, bus išsaugota istorinė pastato vertė.  Naujasis kompleksas pasižymės ir  unikaliu interjeru – restauruotus architektūrinius elementus papildys modernaus dizaino sprendimai. 
 
Būsimojo klubo bendras plotas sieks 5320 kvadratinių metrų, vienu metu čia sportuoti galės iki 520 lankytojų, kuriuos aptarnaus apie 40 profesionalių darbuotojų. Sveikatingumo ir sporto klubui išskirtinumo suteiks moderniausia sporto įranga ir dydis. Jame veiks didžiausias Klaipėdoje – 25 metrų ilgio, penkių plaukimo takelių – baseinas, keturios pirtys, sūkurinė vonia, baseinėlis vaikams, bus įrengtos 6 grupinių treniruočių salės – aerobikos, rytų, dviračių, kovos menų ir dvi funkcinių užsiėmimų. 
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.