7 vasario 2014

Klaipėdoje duris atvėrė pirmoji tarptautinio tinklo „Douglas“ parduotuvė

Šiandien, vasario 7 d., tarptautinis kosmetikos ir parfumerijos tinklas „Douglas“ atvėrė duris Klaipėdoje - tai pirmoji šio prekinio ženklo parduotuvė uostamiestyje. Beveik 230 kv. m. ploto parduotuvė įsikūrė prekybos ir pramogų centre „Akropolis“, kuriame pakeitė iki šiol čia veikusią to paties tinklo valdomą „Sarma by Douglas“. Į naują parduotuvę kompanija investavo daugiau kaip 700 tūkst. litų. Joje dirbs 10 darbuotojų.
„Nuo 2008 m., kai į Lietuvą įžengė „Douglas“ tarptautinis prekinis ženklas, šio vardo parduotuvės kūrėsi didžiuosiuose šalies miestuose, todėl ir Klaipėda jau kelerius metus buvo mūsų plėtros planuose. Atsižvelgdami į tai, kad jau turėjome prekybines patalpas populiariausiame miesto prekybos centre, užuot ieškoję naujų,  nusprendėme investuoti į jas – atnaujinome parduotuvės interjerą, jau kurį laiką sistemingai plėtėme prekių asortimentą“, – sakė kosmetikos ir parfumerijos bendrovės „Douglas LT“ vadovė Vilūnė Spaičė.


Ką tik duris atvėrusioje parduotuvėje pirkėjų laukia daugiau nei 150 prekinių ženklų kosmetikos ir parfumerijos prekių, tarp kurių ir išskirtinai „Douglas“ tinklo parduotuvėms skirta kosmetika ir parfumerija iš Italijos, Prancūzijos, JAV ir kitų šalių. Atsižvelgdamas į šalies gyventojų apsipirkimo įpročius ir poreikius tinklas bendradarbiauja su daugybe kosmetikos ir parfumerijos gamintojų, tarp kurių tiek visame pasaulyje gerai žinomi gamintojų vardai, tiek nedaugelyje parduotuvių sutinkami ekskliuzyviniai prekės ženklai, pamėgti kosmetikos gurmanų.


Iš kitų kosmetikos ir parfumerijos parduotuvių „Douglas“ išsiskiria tuo, kad kitaip nei įprastose prekybos kosmetika ir parfumerija vietose teikia daugiau nei 10 grožio paslaugų. Profesionalūs grožio konsultantai ne tik padeda išsirinkti tinkamiausias kosmetikos priemones, bet ir atlieka plaukų bei odos būklės tyrimus, siūlo makiažo ir manikiūro paslaugas.
Šiuo metu Lietuvoje veikia iš viso 27 tinklo valdomos parduotuvės, tarp kurių – 11 „Douglas“ ir 16 „Sarma by Douglas“ parduotuvių. Vien „Douglas“ parduotuvėse Lietuvoje per metus apsilanko daugiau nei 200 tūkst. pirkėjų. Be to, jau daugiau nei metus Lietuvoje veikia ir internetinė kosmetikos ir parfumerijos parduotuvė „Douglas.lt“, kurioje pirkėjai gali rasti visas tinklo parduotuvėse esančias prekes. Iš viso tarptautinis kosmetikos ir parfumerijos tinklas „Douglas“ turi daugiau nei 1000 parduotuvių 18 Europos šalių, tarp kurių ir Vokietija, Prancūzija, Šveicarija bei kaimyninės Latvija ir Lenkija. 
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.