1 spalio 2014

Klaipėdoje duris atvėrė didžiausias sporto ir sveikatingumo kompleksas mieste

Klaipėdos centre duris atvėrė erdviausias ir moderniausias uostamiestyje sporto ir sveikatingumo kompleksas „Impuls“. Trečiadienio rytą naująjį klubą iškilmingai atidarė LR Ūkio ministras, Klaipėdos miesto meras ir „Impuls“ tinklo vadovas. Naujajame sporto ir sveikatingumo komplekse sukurta apie 30 darbo vietų, vienu metu aktyviai leisti laisvalaikį čia galės apie 500 lankytojų.
Iškilmingai atidaryti Liepų gatvėje įsikūrusio sporto ir sveikatingumo komplekso susirinko apie 100 vietos ir centrinės valdžios, verslo ir sporto pasaulio atstovų. Pažymėdami naujojo klubo veiklos startą juostą simboliškai perkirpo Ūkio ministras Evaldas Gustas, Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas ir „Impuls“ tinklo vadovas Vidmantas Šiugždinis.


„Lietuva kasdien tampa vis modernesnė ir tai atsispindi mus supančioje aplinkoje. Naujasis „Impuls“ klubas – vienas moderniausių šalyje ir simbolizuoja daugiau nei fizinį aktyvumą. Tai ir naujos darbo vietos, ir Valstybės ir verslo partnerystės pavyzdys“, - sakė Ūkio ministras E. Gustas.


Valstybė į įmonės „Impuls LTU“ veiklos vystymą per JEREMIE programos fondus investavo 7 mln. litų. Šios investicijos paskatino beveik 40-ies mln. litų bendrovės ir jos partnerių investicijas į klubų infrastruktūrą, sporto ir techninę įrangą. Per artimiausius pusę metų „Impuls“ ketina investuoti dar apie 7 mln. litų.


„Mūsų klubų tinklo misija – plėtoti sporto ir sveikatingumo kultūrą visoje šalyje, todėl didžiuojamės galėdami prisidėti prie jos skatinimo ir Klaipėdos mieste. Sieksime, kad mūsų komplekse būtų sudaryta daugiau galimybių aktyviam ir sveikam uostamiesčio gyventojų bei svečių laisvalaikiui. Mūsų tikslas  ‒ padėti žmonėms patiems sau padovanoti vertingiausią dovaną – gerą savijautą ir sveikatą. Nuo šiandien, vienas didžiausių ir moderniausių Lietuvos miestų – Klaipėda – turės savo sveikatingumo klubą, kuris yra vienas didžiausių šalyje ir siūlys lankytojams platų profesionalių, aukščiausios kokybės paslaugų spektrą. Šis klubas taps standartu, pagal kurį mes vystysime ir kitus „Impuls“ klubus“, ‒ sakė „Impuls“ tinklo vadovas Vidmantas Šiugždinis.


Klubo atidaryme dalyvavęs Klaipėdos miesto meras džiaugėsi, kad bendrovė „Impuls LTU“ nusprendė savo veiklą plėtoti ir uostamiestyje. „Nuolat puoselėjame uostamiesčio gyventojų sveikus įpročius ir, žinoma, sveikatą. Manome, kad šis kompleksas teiks daugiau galimybių aktyviam laisvalaikiui, paįvairins miestiečių gyvenimą, o sportininkams užtikrins kokybiškas sąlygas siekti dar geresnių rezultatų. Tai dar vienas svarbus žingsnis siekiant sveikesnės Lietuvos“, - sako Vytautas Grubliauskas, Klaipėdos miesto meras.


Meras taip pat džiaugėsi klubo architektūriniu sprendimu, atskleidžiančiu istorinio paveldo ir modernumo sintezę. Kompleksas įkurtas ypatingoje Klaipėdos vietoje – jį įrengiant naujam gyvenimui prikeltas istorinis miesto pastatas, saugomas Kultūros vertybių apsaugos departamento. Senos patalpos buvo atstatytos ir papildytos nauju, greta iškilusiu statiniu. Kruopščiai atkuriant dalies fasado architektūrą bei medžiagas, išsaugota istorinė pastato vertė. Naujasis kompleksas pasižymi ir unikaliu interjeru – restauruotus architektūrinius elementus papildo modernaus dizaino sprendimai.


Į uostamiesčio kompleksą iš viso investuota 18,5 mln. litų, iš jų – apie 3 mln. į sporto įrangą bei klientų aptarnavimo sistemas. Naujajame klube sukurta apie 30 darbo vietų.
Bendras klubo plotas siekia 5320 kvadratinių metrų, vienu metu čia sportuoti gali iki 520 lankytojų. Sporto ir sveikatingumo klubas išsiskiria ne tik dydžiu bet ir moderniausia sporto įranga ir plačiu paslaugų spektru. Jame veiks didžiausias tarp Klaipėdos klubų – 25 metrų ilgio, penkių plaukimo takelių – baseinas, keturios pirtys, sūkurinė vonia, baseinėlis vaikams, įrengtos 6 grupinių treniruočių – aerobikos, rytų, dviračių, „Cross-training“ir dvi funkcinių užsiėmimų salės.


Apie „Impuls“
„Impuls“ yra didžiausias sporto ir sveikatingumo klubų tinklas Lietuvoje, priklausantis investiciniam fondui „BaltCap“. Tinklą šiuo metu sudaro 10 klubų, iš jų 5 – Vilniuje. Sostinėje veikiantis klubas „Impuls“ yra didžiausias sporto ir sveikatingumo kompleksas Baltijos šalyse.. Dar penki „Impuls“ sveikatingumo ir sporto klubai įsikūrę Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.