16 rugpjūčio 2012

Keturi „Canon“ gaminiai pelnė 2012–2013 m. EISA apdovanojimų prizus

Kompanija „Canon“ pelnė keturis Europos vaizdų apdorojimo ir garso asociacijos (EISA) apdovanojimus. „Canon“ skaitmeninis veidrodinis fotoaparatas EOS 5D Mark III pelnė nominaciją „Europai skirtas pažangus veidrodinis fotoaparatas 2012–2013“, fotoaparatas PowerShot G1 X – nominaciją „Europai skirtas kompaktiškas fotoaparatas 2012–2013“. „Canon“ kamera LEGRIA HF M52 nominuota kategorijoje „Europai skirta kamera 2012–2013“, o fotoaparatas PIXMA PRO-1 – „Europai skirtas nuotraukų spausdintuvas 2012–2013“.
EISA apdovanojimų laimėtojus renka 50 žymių žurnalų redaktorių iš 18 šalių žiuri. Apdovanojimai skiriami atsižvelgiant į tris kriterijus: pažangias įrenginių technologijas, funkcionalumą ir unikalų dizainą.


„EISA apdovanojimai patvirtino kompanijos nuostatą įrenginių kokybės neskirstyti į skirtą paprastiems vartotojams ir profesionalams. Todėl „Canon“ įrenginių išgaunamos nuotraukos ir vaizdo įrašai kokybe beveik prilygsta natūraliems vaizdams“, – sakė Steve Marshall, „Canon Europe“ plataus naudojimo gaminių rinkodaros direktorius.


„Canon EOS 5D Mark III“ – Europos rinkai skirtas pažangus veidrodinis fotoaparatas (2012-2012 m.)
„EOS 5D Mark III“ profesionalių fotografų pripažinimą pelnė dėl galimybės pasiekti aukšto profesionalumo meninę išraišką net fotografuojant sudėtingas situacijas. EISA žiuri nuomone, „Canon“ fotoaparatas išsiskiria lankstumu – jis veikia kaip paprastai naudojama profesionalios kokybės skaitmeninė veidrodinė vaizdo kamera. Savo specifikacijomis primena pirmtaką – „Canon EOS 5D Mark II“, tačiau turi patobulintų savybių – našiau fotografuoja gyvenimiškus ir surežisuotus vaizdus.


22 mln. pikselių CMOS jutiklio dėka, „EOS 5D Mark III“ gerai fiksuoja kadrus ir silpnai apšviestoje aplinkoje. Fotoaparate įtaisyta pažangi 61 taško AF sistema, atsparūs prastoms oro sąlygoms mechanizmai ir 6 k./s. spartos nepertraukiamo fotografavimo funkcija.


„Canon PoerShot G1 X“ – Europai skirtas kompaktinis fotoaparatas (2012-2013 m.)
„Canon PowerShot G1 X“ pakėlė vaizdų fiksavimo našumą ir buvo pripažintas geriausias kada nors bendrovės pagamintu kompaktiniu fotoaparatu. Sukurtas profesionalams, „PowerShot G1 X“ išsiskiria iš visų „Canon“ G serijos gaminių, nes tinka ir pažengusiems mėgėjams, kurie iš kompaktinio fotoaparato reikalauja ypač geros kokybės.


EISA žiuri vertinimu, „Canon PowerShot G1 X“ EISA, nepaisant kompaktiško dydžio, gali konkuruoti su daugeliu kitų skaitmeninių veidrodinių fotoaparatų. Dėl naudojamo jutiklio, dydžiu artimo APS-C ir sistemos „Micro Four Thirds“ formatui, „PowerShot G1 X“ gali gerai kontroliuoti triukšmą, net jei ISO reikšmės siekia 12 800. Galingas DIGIC 5 procesorius turi įtakos mažinant vaizdo triukšmą ir nepaprastai sparčiai padeda apdoroti 14,3 mln. pikselių 14 bitų vaizdus. Pažengę mėgėjai ir profesionalai vertina fotoaparato gebėjimą dokumentus įrašyti RAW ir JPEG formatu. Vaizdo kokybę sustiprina 4x artinimo funkcija, o įtaisytas stabilizatorius, kuriame veikia hibridinė vaizdų stabilizavimo technologija, yra labai efektyvus.


„Canon LEGRIA HF M52“ – Europai skirta kamera (2012–2013 m.)
„Canon“ kamera specialiai pritaikyta kurti aukštos „Full HD“ raiškos filmus,
prasto apšvietimo aplinkoje. Ji turi belaidžio interneto (MPEG4) prieigą, o išmaniojo vaizdo stabilizatoriaus dėka leidžia sukurti kokybiško, kameros judėjimo neveikiamo vaizdo filmą. Speciali „Story Creator“ funkcija veikia tarsi asmeninis filmo režisierius, kuris pateikia įvairius aplinkos vaizdų pasirinkimus, kad nufilmuota medžiaga būtų ypatinga.


Apie kamerą „Canon LEGRIA HF M52“ EISA žiuri nariai sakė: „Dėl itin spartaus fokusavimo ir efektyvaus vaizdo stabilizavimo funkcijų šia kompaktiška, patogia laikyti kamera galima filmuoti ir sukurti aukštos kokybės filmus. Įtaisytoje 32 GB talpos atminties kortelėje telpa trijų valandų trukmės Full HD filmuota medžiaga. Atmintį galima išplėsti naudojant išorines SD atminties korteles, įskaitant SDXC. Per belaidžio interneto prieigą paprasta perkelti filmus į socialinius tinklus, su DLNA standartu suderintus televizorius ir įrenginius su operacine sistema „iOS“. „Canon“ jutiklio „HD CMOS Pro“ suteikia išskirtinę vaizdo kokybę, o speciali parinktis leidžia pagerinti garso kokybę prijungus išorinį mikrofoną.“


Europos rinkai skirtas nuotraukų spausdintuvas (2012-2013 m.) – „Canon PIXMA PRO-1“
PIXMA PRO-1 – pirmasis spausdintuvas pasaulyje, spausdinantis A3+ formatu ir turintis 12 rašalo talpyklų sistema. Tai „Canon“ profesionalams skirtų spausdintuvų serijos lyderis, kuris pasižymi EOS įkvėptu dizainu ir tiekia didžiausios įmanomos kokybės spalvotus ir nespalvotus spaudinius, tinkamus naudoti studijose ir komercinėse parodose.


EISA žiuri „Canon PIXMA PRO-1“ įvertino dėl 12 didelės gebos pigmentinio rašalo talpyklų, aukštos raiškos spaudinių. Spausdintuvas skirtas pažengusiems mėgėjams ir profesionaliems fotografams. Dėl penkių specialių nespalvoto rašalo talpyklų labai detalūs yra ir spalvoti, ir nespalvoti spaudiniai. Iki A3+ formato dydžio nuotraukai išspausdinti neprireiks nė trijų minučių. Antrasis popieriaus tiektuvas patogus, kai reikia spausdinti ant labai plono popieriaus.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.