19 gruodžio 2012

„Kelprojektas“ pirmą kartą pakeitė savo įvaizdį

Didžiausia šalies transporto infrastruktūros projektavimo bendrovė „Kelprojektas“ pirmą kartą per daugiau nei pusšimtį veiklos metų pakeitė įvaizdį. Bendrovės atstovų teigimu, pastaruosius metus „Kelprojektas“ intensyviai investuota į naujausios kartos infrastruktūros projektavimo technologijų diegimą, darbo procesų tobulinimą bei darbuotojų kvalifikacijos kėlimą. Tokią įmonės raidą nutarta įprasminti jos simbolikos atnaujinimu.
„Esame orientuoti į nuolatinę pažangą ir siekiame užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę. Norėjome, kad šios vertybės matytųsi ne tik mūsų specialistų darbuose, bet ir bendrovės simbolikoje. Naujasis „Kelprojekto“ logotipas iliustruoja bendrovės veiklą, vertybes ir nuolatinį siekį būti bent dviem žingsniais priekyje“, – sako Algimantas Medžiaušis, UAB „Kelprojektas“ generalinis direktorius.


Kaip teigia bendrovės rinkodaros projektų vadovė Ingrida Biržienė, siekiant sustiprinti inovatyvų „Kelprojekto“ įvaizdį, nuspręsta atsinaujinti iš esmės. Šiuo tikslu startavo nauja bendrovės interneto svetainė, o įmonės logotipas pakeistas plastiškesniu ir apvalesnių formų ženklu, kuris perteikia įmonės veiklos dinamiką bei siekį nuolat tobulėti, augti.


„Logotipo kompozicija susideda iš dviejų besijungiančių sferų, kuriose susipina judėjimas, kryptis bei kelias. Iki šiol tradicine mūsų spalva buvusią žalią, pakeitė ryškesnio atspalvio, kurią papildė mėlyna. Šios natūralios gamtos spalvos simbolizuoja bendrovės aplinkosauginius ir darnios ekonominės plėtros principus“, – pokyčius pristato I. Biržienė.


Šiemet „Kelprojektas“ įvertintas prestižiniu „Inovacijų prizo“ konkurso pripažinimu 2012 m. „Inovatyvios įmonės“ kategorijoje. Bendrovė yra pirmoji Lietuvoje kelių projektavime pradėjusi taikyti naujosios kartos eismo modeliavimo programą PTV VISSIM, kuri leidžia projektuoti ilgaamžiškesnius, saugesnius ir gamtos taršą mažinančius transporto infrastruktūros objektus. Taip pat ji diegia vieną pažangiausių pasaulyje dokumentų valdymo sistemą „Autodesk Vault“ bei ėmėsi atnaujinti programinę įrangą.


„Kelprojekto“ vadovo teigimu, neketinama sustoti ir ateityje, o minėti pasiekimai skatina toliau judėti pirmyn, kurti ir tobulėti. Nors Naujuosius metus bendrovė pasitiks atsinaujinusi, A. Medžiaušis priduria, kad kurie dalykai liks nepasikeitę – „Kelprojektas“ ir
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.