27 birželio 2013

„Kelprojektas“ įsigydama projektavimo įmonę UAB „Urbanistika“ kuria įmonių grupę

Didžiausia šalies transporto infrastruktūros projektavimo bendrovė „Kelprojektas“ stiprina pozicijas teritorijų planavime ir kuria įmonių grupę. Šiuo tikslu birželio 21 d. įmonė įsigijo UAB „Urbanistika“ kontrolinį akcijų paketą. Planuojama, kad po šio sandorio ženkliai išaugs „Kelprojekto“ teritorijų planavimo paslaugų apyvarta, kas sudarys apie 4 mln. litų arba 10 procentų visos „Kelprojekto“ apyvartos 2013 metais.
 „Geri mūsų įmonės veiklos rezultatai leidžia aktyviai plėsti savo veiklą ne tik į užsienio šalis, bet ir įsigyjant sėkmingai veikiančią Lietuvos įmonę. Tapdami įmonių grupe sustipriname mūsų pozicijas rinkoje ir klientams pasiūlysime dar aukštesnės kokybės paslaugas. Tai svarbus žingsnis „Kelprojekto“ istorijoje“, ‒ sakė Algimantas Medžiaušis, UAB „Kelprojektas“ generalinis direktorius.


Pasak A. Medžiaušio, „Urbanistikoje“ dirba aukščiausio lygio specialistai, tai įrodo jų įgyvendinti projektai ir esančių klientų pasitikėjimas. Vadovas tikisi, kad per kelis dešimtmečius sukaupta šios įmonės specialistų patirtis leis pasiekti geriausių rezultatų kompleksinio teritorijų planavimo srityje.


Rinkoje „Urbanistika“ atpažįstama pagal profesionalų bendrųjų, specialiųjų ir detaliųjų planų parengimą. Pagrindinės „Urbanistikos“ veiklos sritys yra kompleksinis teritorijų planavimas, projektų vykdymo ir techninė priežiūra bei architektūrinė-techninė konsultacine veikla. UAB „Urbanistika“ taip pat projektuoja gyvenamuosius ir negyvenamuosius pastatus, susisiekimo ir inžinerinius tinklus bei kitus statinius.
„Kelprojektas“ yra auganti ir inovatyvi įmonė. Neabejojame, kad suvienijus abiejų bendrovių pajėgas sustiprės tiek mūsų įmonės, tiek visos „Kelprojekto“ įmonių grupės pozicijos rinkoje“, ‒ sakė  Gitana Mineikienė, UAB „Urbanistika“ direktorė.


UAB „Urbanistika“ įsikūrusi Vilniuje, šiuo metu čia dirba 38 didelę patirtį turintys architektai ir kitų sričių specialistai. Bendrovė glaudžiai bendradarbiauja su Vilniaus, Kauno universitetų, kitų mokslo ir mokymo įstaigomis.


Apie „Kelprojektą“


„BaltCap“ valdoma Kauno bendrovė „Kelprojektas“ šiuo metu yra didžiausia transporto infrastruktūros inžinerijos įmonė Lietuvoje, projektuojanti susisiekimo komunikacijas, viešojo naudojimo pastatus, inžinerinius tinklus.


Ilgametė patirtis, naujos technologijos ir modernūs vadybos metodai leidžia „Kelprojektui“ sėkmingai dalyvauti Lietuvos transporto infrastruktūros modernizavimo procesuose. Per daugiau nei penkis veiklos dešimtmečius  „Kelprojektas“ įgyvendino beveik 5 tūkstančių įvairaus dydžio ir sudėtingumo projektų.
„Kelprojektas“ paruošti projektai: Jakų sankryžos rekonstrukcijos techninis projektas (pripažintas Lietuvos Metų Gaminiu 2012) „Rail Baltica“ esamo geležinkelio ruožo Marijampolė-Kazlų Rūda-Kaunas rekonstrukcijos projektas (pripažintas Lietuvos Metų Gaminiu 2012), Vilniaus pietinis aplinkkelis tarp A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda ir A3 Vilnius–Minskas kelių, Ukmergės–Geležinio Vilko g. estakada Vilniuje, viešoji infrastruktūra Nemuno saloje,  Perono su orlaivių stovėjimo aikštelės ir riedėjimo takų išplėtimo projektas Kauno Aerouoste, Vilniaus tarptautinio oro uosto perono dangos rekonstrukcijos techninis projektas, „F“ riedėjimo tako pratęsimo techninis projektas ir kiti.
 
Pagrindinė „Kelprojektas“ būstinė nuo 1956 m. yra įsikūrusi Kaune, vėliau įsteigti filialai Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose bei skyriai Rygoje, Estijoje ir Stokholme. Įmonėje dirba 250 darbuotojų. 2013 metais įsigijo UAB „Urbanistika“ kontrolinį akcijų paketą.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.