1 liepos 2013

Keliaudami ES šalyse, „Tele2“ klientai skambins pigiausiai

Telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ klientai tarptinklinio ryšio ES šalyse paslauga toliau naudosis pigiausiai Lietuvoje. ES šalyse ir Islandijoje, Lichtenšteine bei Norvegijoje priimamas skambutis „Tele2“ klientams kainuos 0,28 lito, o skambutis į Lietuvą ir kitas ES šalis – 0,99 lito už minutę.
SMS siuntimas ES šalyse kainuos 0,32 lito, duomenų perdavimas – 1,87 lito už megabaitą. Nauji tarifai automatiškai pradėti taikyti nuo liepos 1 dienos.
 
Labiausiai krito duomenų perdavimo kaina – prieš tai ji buvo 2,49 lito.
 
Tarptinklinio ryšio tarifus „Tele2‘ mažina jau šeštus metus iš eilės. Kainos pradėjo mažėti Europos Komisijai nustačius ir kiekvienais metais peržiūrint maksimalų jų dydį, bet „Tele2“ tarifus savo iniciatyva mažina dar labiau – jie bus mažesni nei reikalaujama ir žemiausi Lietuvoje.
 
„Nuosekliai laikomės savo įsipareigojimo klientams siūlyti palankiausias pokalbių kainas, todėl neapsiribojame Europos Komisijos sprendimo įgyvendinimu ir kainas mažiname dar labiau“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.
 
Kai kuriose šalyse bendrovės klientai skambins dar palankesnėmis sąlygomis. Naudojantis „Tele2“ tinklais Latvijoje, Estijoje ir Rusijoje, atsilieptas skambutis jiems nekainuos nieko. Latvijos, Estijos ir Švedijos „Tele2“ tinkluose ypač mažai kainuos duomenų perdavimas – tik 0,5 lito už megabaitą.
 
Dar labiau sumažinti išlaidas „Tele2“ klientai gali užsisakę paslaugą „Alio Europa“, kuri leidžia mažiau mokėti už atsilieptus skambučius 39 valstybėse. Pasirinkus ES valstybių grupę, priimami skambučiai šiose šalyse nuo šiol kainuos tik 0,26 lito už minutę.
 
Visi paslaugų tarifai pateikiami su PVM. Jie taikomi tiek pagal sutartis mokantiems privatiems, tiek verslo klientams.
 
Bendrovės „RAIT“ gegužės mėnesį atliktos apklausos duomenimis, „Tele2“ yra populiariausias ir labiausiai rekomenduojamas operatorius Lietuvoje. Beveik pusė apklausos dalyvių teigė, kad naudojasi „Tele2“ paslaugomis.
 
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.