14 gruodžio 2012

Kaune duris atvėrė vienas moderniausių sveikatingumo ir sporto klubų Baltijos šalyse

Kauno „Žalgirio“ arenoje antradienį atidarytas sporto ir sveikatingumo klubas „Impuls+“. Tai didžiausias „Impuls“ klubas Laikinojoje sostinėje ir vienas moderniausių Baltijos šalyse. Į naujojo klubo įrengimą investuota apie 5 mln. litų, iš jų apie 1,2 mln. litų į sporto įrangą. Planuojama, kad šios investicijos atsipirks maždaug per 5 metus.
„Vieną didžiausių ir moderniausių sporto klubų Baltijos šalyse įkurti būtent Kaune nutarėme ne atsitiktinai. Laikinoje sostinėje juntame didėjantį miestiečių dėmesingumą sveikatai ir ypač didelį poreikį aukščiausios kokybės sporto ir sveikatingumo paslaugoms. Jas ir siūlome naujojo klubo lankytojams. Inovatyvi, savo srities lyderių tiekiama sporto įranga, profesionalūs ir sertifikuoti sporto treneriai, unikali aplinka padės užtikrinti geriausią rezultatą sportuojant bei kiekvieną apsilankymą klube padarys ypatingą“, ‒ sako Vidmantas Šiugždinis, sporto ir svetingumo klubų „Impuls“ tinklo vadovas. Pasak jo, planuojama, kad per pirmus tris mėnesius bendras apsilankymų skaičius naujajame klube sieks 30 000.


„Kaunas nuo seno garsėja kaip sportuojančių žmonių miestas. Ir nors paminėjus Kauno vardą, daugelis, ko gero, pirmiausiai pagalvoja apie krepšinį bei „Žalgirį“, sportiškiausio miesto titulas Kaunui priklauso ne tik dėl profesionalių sportininkų pasiekimų, bet ir dėl visų gyventojų pomėgio sportuoti, puoselėti gerą fizinę formą bei sveikatą. Tad neabejoju, kad pradėjęs veikti naujasis kompleksas padės Kauno miestui dar labiau įtvirtinti Lietuvos, o galbūt ir Baltijos šalių sporto sostinės statusą“, ‒ kalba Andrius Kupčinskas, Kauno miesto meras.


Per du „Žalgirio“ arenos aukštus įsikūręs „Impuls+“ užima 2,8 tūkst. kvadratinių metrų plotą. Čia išsidėsčiusios 7 erdvios sporto salės, aprūpintos moderniausia, tarptautinius standartus atitinkančia įranga. Komplekse įrengta per 40 kardio treniruoklių ir apie 80 jėgos treniruoklių. Vienu metu naująjame klube gali sportuoti apie 300 lankytojų, kuriuos aptarnaus daugiau kaip 10 profesionalių sporto instruktorių.


Duris atvėręs „Impuls+“ išsiskiria ir itin plačiu grupinių treniruočių pasirinkimu. Klubo lankytojams siūlomos daugelio pamėgtos step ir klasikinės aerobikos, zumba, jogos, pilates, kalanetikos, combat, jėgos ir kitos treniruotės. Čia galima išbandyti ir sporto pasaulio naujoves ‒ funkcines treniruotes su specialiais TRX pakabinamais diržais bei treniruoklių sistemą „Synergy 360“, kuri šiemet buvo pristatyta tarptautinėje FIBO parodoje.


Sveikatingumo ir sporto klubui išskirtinumo suteikia ne tik jo dydis, moderniausia sporto įranga, profesionalų komanda, bet ir unikali aplinka ‒ Nemuno sala, kurioje įsikūrusi „Žalgirio“ arena. Greta miesto centro esanti natūralios gamtos oazė klubo lankytojams suteikia galimybę sportuoti mėgaujantis gamtos vaizdais.


Kaip ir pačią areną, naująjį sporto ir sveikatingumo klubą projektavo architekto Eugenijaus Miliūno studija. Pasak šios studijos architekto Aurimo Ramanausko, „Impuls+“ interjeras harmoningai įsilieja į „Žalgirio“ arenos aplinką. „Norėjome, kad pagrindinis akcentas būtų ne atsitiktinės detalės ar ryškios spalvos, bet patys sporto įrenginiai ir klube sportuojantys žmonės. Be to, didelę interjero dalį jau sudaro pro fasado vitrinas atsiveriančios miesto panoramos. Svarbiausia, kad viduje žmonėms būtų erdvu ir patogu“, ‒ sakė architektas.


Įrengiant sporto klubą buvo nutiesta apie 2 kilometrus elektros kabelių, sumontuota daugiau kaip 400 kvadratinių metrų stiklo pertvarų, paklota apie 1,5 tūkst. kvadratinių metrų specialios sportinės grindų dangos, įrengta apie 700 šviestuvų.


 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.