26 rugsėjo 2013

Kaune atidaryta nauja „Douglas“ kosmetikos ir parfumerijos parduotuvė

Šiandien Kaune, prekybos ir pramogų centre „Akropolis“, atidaryta antra šiame mieste ir dešimta Lietuvoje „Douglas“ kosmetikos ir parfumerijos parduotuvė. Nauja daugiau kaip 200 kv. metrų ploto „Douglas“ pakeitė iki šiol šiame prekybos centre veikusią to paties tinklo parduotuvę „Sarma by Douglas“. Ką tik atidarytoje parduotuvėje pirkėjų lauks atsinaujinęs prekių asortimentas ir dar daugiau iškirtinės kosmetikos bei parfumerijos.
„Iki šiol Kaune veikė viena „Douglas“ parduotuvė, todėl jau kurį laiką turėjome planų šiame mieste tinką plėsti. Vis tik tinkamą vietą ir reikiamo dydžio patalpas rasti nėra taip lengva. Kai Kauno „Akropolyje“ atsilaisvino tinkamos patalpos, priėmėme sprendimą šiame prekybos centre turėti vieną tinklo parduotuvę. Strategiškai patogesnėje prekybos centro vietoje įsikūrusioje „Douglas“ parduotuvėje pirkėjams galime pasiūlyti daugiau grožio ir parfumerijos prekių, taip pat teikti grožio paslaugas“, - sakė kosmetikos ir parfumerijos tinklo „Douglas LT“ vadovė Vilūnė Spaičė.
 
Pasak jos, iki šiol šiame prekybos centre veikusios „Sarma by Douglas“ grožio konsultantės darbą toliau tęs naujame prekybos plote įsikūrusioje „Douglas“ parduotuvėje. Šiuo metu joje dirba 9 darbuotojai.
 
„Atsižvelgdami į laikinosios sostinės gyventojų apsipirkimo įpročius, pastebime, kad kauniečiams itin svarbu aukšta prekių kokybė ir išskirtinumas. Naujoje „Douglas“ parduotuvėje jiems galėsime pasiūlyti platesnį prekių asortimentą, taip pat daugiau išskirtinės kosmetikos ir parfumerijos“, - sakė V. Spaičė. Naujoje parduotuvėje pirkėjams bus siūloma rinktis iš daugiau kaip150 prekinių ženklų, tarp kurių ir išskirtinai tik „Douglas“ parduotuvėms skirtos kosmetikos ir parfumerijos prekės. Kaip ir kitose tinklo parduotuvėse lankytojams bus siūloma rinktis iš 12 „Douglas“ grožio paslaugų.
 
Pirma „Douglas“ parduotuvė Lietuvoje buvo atidaryta 2008 m. Vilniuje. Šiuo metu Lietuvoje šio tinklo parduotuvės veikia Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje ir Marijampolėje, kuriose per metus aptarnaujama daugiau kaip 200 tūkst. pirkėjų. Praėjusių metų rudenį „Douglas“ įsteigė elektroninę tinklo parduotuvę, kurios paslaugomis naudojasi ne tik didžiųjų, bet ir mažesnių šalies miestų gyventojai.
 
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.