2 kovo 2016

Kartos skirtingos, bet Kauno „Žalgirį“ palaiko taip pat

Laikas bėga, tačiau kai kurie dalykai išlieka tokie patys, tad „Utenos alus“, tęsdamas savo ilgametį bendradarbiavimą su krepšinio klubu „Žalgiris“, kviečia visus klubo fanus dalyvauti specialioje kampanijoje „Žalgirio kartos“ ir į „Žalgirio“ namų varžybas atvykti su tėvais, seneliais, broliais ar dėdėmis ir  palaikyti Kauno „Žalgirio“ komandą svarbiausiose Eurolygos bei LKL varžybose. 
„Tikime, kad rungtynes padeda laimėti ne tik krepšininkų meistriškumas, bet ir nenuslūgstantis visų „Žalgirio“ sirgalių palaikymas. Mūsų tėvai ir seneliai sirgo už legendinį Lietuvos krepšinio klubą, parodė, kaip reikia sutikti pergales, todėl norime, kad senieji fanai sugrįžtų į areną ir palaikytų krepšininkus su jaunąja karta. Juk visi kartu esame „Žalgirio kartos“, – sako „Utenos alus“ daryklos vadovas Marius Šveistrys.
Kampanijos, kuri truks šių metų kovo-balandžio mėnesiais, metu visi KK „Žalgiris“ sirgaliai kviečiami į komandos tiek Lietuvos krepšinio lygos, tiek Eurolygos namų rungtynes atsivesti savo pilnamečius artimuosius palaikyti „Žalgirio“ krepšininkų.
Visi „Žalgirio“ fanai taip pat kviečiami krepšinio klubą palaikyti ir socialiniuose tinkluose, įamžinti, kaip kelios šeimos kartos stebi varžybų akimirkas ar krepšininkų pergalės. Tereikia uždėti specialią žymą #Zalgiriokartos ir #Utenos bei taip prisijungti prie daugiau septyniasdešimt metų trunkančios „Žalgirio kartų“ istorijos.
„Utenos“ alus pirmą kartą „Žalgirio“ komandos rėmėjais tapo dar 1998 m. ir palaikė Kauno ekipą, kai ši tais pačiais metais iškovojo Europos taurę. „Utenos“ alus taip pat pasitiko krepšininkus 1999 metais, kai „Žalgiris“ Miunchene tapo Eurolygos čempionais.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.