25 birželio 2013

Jonines Palangoje lietuviai pasitiko naršydami mobiliajame internete

Mobilusis internetas – neatsiejamas švenčių atributas. Telekomunikacijų bendrovės „Tele2” statistika rodo, kad Joninių savaitgalį Palangos Basanavičiaus gatvėje naršymas telefone buvo viena populiariausių pramogų. Čia internetu perduota 7 kartus daugiau duomenų nei paprastai.
„Mobilusis internetas visą laiką pinga, todėl auga jo naudojimas. Nevaržomas bendravimas yra svarbi atostogų dalis, o kai ryšys pigus, žmonės savęs neriboja“, – sako Tomas Burovas, „Tele2“ marketingo vadovas.
 
„Tele2” klientams mobilusis internetas telefone dabar kainuoja 10 Lt už 5 GB.
 
Išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ vartotojai naktimis naršo nemokamai, o dienomis internetas jiems kainuoja 5 Lt už 1 GB duomenų.
 
Pasirengdama poilsiautojų antplūdžiui, „Tele2” praėjusią savaitę Palangoje atnaujino dvi bazines stotis ir pagerino 2G bei 3G ryšio kokybę. Prieš tai nauja bazinė stotis įrengta Nidoje. Vėliau dar viena nauja stotis atsiras Juodkrantėje.
 
Vien per pirmąjį šių metų ketvirtį bendrovė įrengė ir atnaujino 241 bazinę stotį visoje Lietuvoje. Bendrovė pirmauja pagal 2G (GSM) ryšio aprėptį ir turi antrą didžiausią 3G (UMTS) tinklą Lietuvoje.
 
Bendrovės „RAIT“ gegužės mėnesį atliktos apklausos duomenimis, „Tele2“ yra populiariausias ir labiausiai rekomenduojamas operatorius Lietuvoje. Beveik pusė apklausos dalyvių teigė, kad naudojasi „Tele2“ paslaugomis.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.