23 balandžio 2013

Informacijos ir ryšių sektoriuje pirmąjį ketvirtį daugiausiai mokesčių sumokėjo „Tele2“

Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ šiemet buvo didžiausia mokesčių mokėtoja informacijos ir ryšių sektoriuje. Remiantis Valstybinės mokesčių inspekcijos duomenimis, „Tele2” įnašas į valstybės biudžetą sausio-kovo mėn. buvo 21,8 mln. litų.
Bendrame didžiausių mokesčių mokėtojų sąraše „Tele2“ užima 18 vietą.
 
„Pasiūlome vis mažesnes paslaugų kainas, todėl „Tele2“ klientų ratas ir naudojimasis paslaugomis toliau auga. Tai lėmė gerus veiklos rezultatus ir solidų įnašą į biudžetą“, ‒ sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.
 
Visas informacijos ir ryšių sektoriaus bendrovių ketvirčio indėlis buvo 120,3 mln. Didžiąją dalį sektoriaus mokesčių – beveik 74,5 mln. litų – sunešė telekomunikacijų bendrovės.
 
„Tele2“ pajamos pirmąjį šių metų ketvirtį buvo 120 mln., 5,5 proc. didesnės nei prieš metus. Bendrovės EBITDA (pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą ir amortizaciją) sausio-kovo mėn. buvo 47,7 mln. litų. Palyginti su pernai, jis išaugo 1,5 proc. „Tele2“ EBITDA marža siekė 41 proc.
 
Tarptautinės personalo vertinimo metodikų ir tyrimų bendrovės „Profiles International“ tyrime „Tele2“ pripažinta 2012 m. produktyviausia IT ir telekomunikacijų sektoriaus bendrove Baltijos šalyse, o investicinio banko „GILD Bankers“ sudarytame vertingiausių Lietuvos bendrovių sąraše „Tele2“ paskelbta vertingiausia šalies mobiliojo ryšio bendrove.
 
Bendrovės „RAIT“ 2013 m. vasario mėn. atliktos apklausos duomenimis, „Tele2“ yra populiariausias ir labiausiai rekomenduojamas operatorius Lietuvoje. Beveik pusė apklausos dalyvių teigė, kad naudojasi „Tele2“ paslaugomis.
 
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.