1 balandžio 2014

„Impuls“ apyvartos augimas 2013 m. pranoko lūkesčius

Didžiausio Lietuvoje sporto ir sveikatingumo klubų tinklo „Impuls“ apyvarta praėjusiais metais toliau augo ir pasiekė 30 mln. litų. Lyginant su 2012 m., bendrovės apyvarta išaugo 26 proc. Tokį veiklos rezultatą labiausiai lėmė pernai Kauno „Žalgirio“ arenoje atidarytas naujausias „Impuls“ klubas bei treniruotėms skirtų erdvių plėtra kituose sporto ir sveikatingumo klubuose.
Pasak „Impuls“ vadovo Vidmanto Šiugždinio, per 2013 m. bendrovės investicijos į devynis jau veikiančiussporto ir sveikatingumo klubus visoje Lietuvoje viršijo milijoną litų. Buvo įrengtos naujos grupinių užsiėmimų salės, išplėstas treniruočių tinklelis, atnaujinta sporto įranga, įdiegti pažangūs techniniai ir informacinių technologijų sprendimai. „Tokios kompleksinės investicijos ir lėmė, kad praėjusių metų klubų lankomumas ir apyvarta viršijo mūsų lūkesčius“, ‒ konstatuoja sporto ir sveikatingumo klubų tinklo „Impuls“ vadovas.
V. Šiugždinio teigimu, „Impuls“ apyvartos augimą skatino ir inovatyvios sporto programos. „Praėjusiais metais pristatėme nemažai naujų ir pažangių treniruočių programų, tokių kaip funkcinės „X-fit“ treniruotės bei itin greit išpopuliarėjusios LES MILLS treniruotės. Be to, atnaujinome treniruočių tinklelį, sudarydami daugiau galimybių lankytojams sportuoti ryte ir dieną, nuolat mokome plaukti, padauginom grupinių dviračių, jėgos, TRX treniruočių.“
Koja kojon – su technologine pažanga
Skatindami kuo daugiau Lietuvos gyventojų pradėti domėtis sveika gyvensena ir aktyviu gyvenimo būdu, „Impuls“ 2013 metų vasarą pristatė specialią programėlę išmaniesiems telefonams su „Android“ ir „iOS“ operacinėmis sistemomis. Šiuo metu ją turi atsisiuntę 8701 klientų, aktyviai naudojasi 47% vartotojų.
Naudodamiesi programėle, lankytojai gali greitai ir lengvai įtraukti norimas treniruotes į savo asmeninį kalendorių telefone, mato pasikeitimus treniruočių tvarkaraštyje, o taip pat gali rasti informacijos apie lankomą „Impuls“ klubą, treniruotę ar trenerius.
Planuojama plėtra į Klaipėdą
 „Praėję metai „Impuls“ buvo sėkmingi. Tikimės, kad ir 2014-ieji bus tokie pat džiuginantys. Šiemet planuojame pradėti ir plėsti veiklą Klaipėdoje, kur jau rugsėjį duris atvers naujas „Impuls“ klubas. Bendros investicijos į šį klubą sieks ne mažiau 15 mln. litų ‒ teigia „Impuls“ vadovas.
Pasak V. Šiugždinio, šios investicijos leis daugiau nei dešimtadaliu padidinti apyvartą, kuri, prognozuojama, 2014 m. siektų 34 mln. litų.
Apie „Impuls“
„Impuls“ yra didžiausias sporto ir sveikatingumo klubų tinklas Lietuvoje, priklausantis investiciniam fondui „BaltCap“. Tinklą šiuo metu sudaro 9 klubai, iš jų 5 – Vilniuje. Sostinėje veikiantis klubas „Impuls“ yra didžiausias sporto ir sveikatingumo kompleksas Baltijos šalyse. Dar keturi „Impuls“ sveikatingumo ir sporto klubai įsikūrę Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje, o 2014 m. rudenį  „Impuls“ klubas duris atvers ir Klaipėdoje.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.