17 gegužės 2013

„Iki“ plečia naujo derliaus vaisių ir daržovių asortimentą

Šią savaitę „Iki“ parduotuvių vaisių ir daržovių skyriai papildyti naujo derliaus egzotiniais vaisiais – į parduotuves atkeliavo šio sezono persikai, nektarinai, abrikosai ir arbūzai iš saulėtosios Ispanijos. Kitą savaitę vaisių ir daržovių skyriuose atsiras ką tik sunokusių geltonųjų bei žaliųjų (Piel de Sapo) ispaniškų melionų ir trešnių iš Italijos.
Naujo derliaus daržovėmis iš Lietuvos ir kitų Europos šalių parduotuvėse „Iki“ prekiaujama jau kelis mėnesius.
Pirmieji dar kovo pabaigoje iš Lietuvos šiltnamių į parduotuves atkeliavo ilgavaisiai ir trumpavaisiai agurkai. Jau kurį laiką parduotuvėse prekiaujama itin populiariais  lietuviškais  svogūnų laiškais,  kurie kartu su agurkais perkami lietuvių pamėgtam pavasario patiekalui – šaltibarščiams. Prieš porą savaičių didžiosiose „Iki“ parduotuvėse visoje Lietuvoje jau galima rasti ir naujo sezono kelių rūšių lietuviškų pomidorų. Keletą savaičių „Iki“ prekiaujama Ispanijoje ir Vengrijoje užaugintais naujo derliaus žaliaisiais žirneliais, šparagais, baltaisiais ridikais, porais, kininėmis salotomis.
 
Nekantriai laukiama birželį sunoksiančių lietuviškų braškių ir visą sezoną – kitų užderėsiančių naujo derliaus lietuviškų gėrybių. Pasak „Iki“ vykdomojo direktoriaus Dariaus Malakausko, šiemet šias lietuviškas gėrybes tieks keli nauji tiekėjai, kuriuos prekybos tinklas surado šių metų vasarį paskelbęs savo siekį plėsti nuosavą prekinį ženklą „Iki Ūkis“.
 
„Šiemet tapome gerokai lankstesni  bendradarbiaudami su ūkininkais ir smulkiaisiais verslininkais, kurie dar neturi darbo praktikos su prekybos tinklais, ir jau džiaugiamės pirmaisiais rezultatais. Naujo derliaus lietuviškas gėrybes šiemet mums tieks bent keli nauji vaisių ir daržovių augintojai. Artėjant vasarai nekantriai laukiame žymesnio šių metų lietuviško derliaus pagausėjimo, kurį, žymėdami lietuviškų produktų kilmę ir kokybę, ženklinsime „Iki Ūkio“ ženklu“, - sakė D. Malakauskas.
 
Prekybos tinklas „Iki“ savo prekinį ženklą „Iki Ūkis“ ketina vystyti ir toliau ir kviečia bendradarbiauti visus ūkininkus, norinčius pasidalinti savo soduose ir ūkiuose užaugintomis daržovėmis bei vaisiais. Palaikydami lietuviškos produkcijos idėją prekybos tinklo atstovai kviečia ūkininkus prisidėti tiek šviežia, tiek jau apdorota produkcija – raugintomis, marinuotomis, konservuotomis daržovėmis bei vaisiais. 
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.