30 rugpjūčio 2012

„IFA 2012“ parodoje – naujas LG flagmanas „Optimus G“

Šią savaitę Berlyne prasidėsiančioje parodoje „IFA 2012“ bus galima išvysti naują „LG Electronics“ (LG) išmanųjį telefoną – flagmaną „Optimus G“. Tai pirmasis LTE (4G) ryšio telefonas su „Qualcomm“ keturių branduolių procesoriumi „Snapdragon S4 Pro“ (APQ8064) ir naujos kartos grafiniu procesoriumi „Adreno 320“.
„Kurdama naująjį telefoną LG dirbo kartu su „Qualcomm“ bei seserinėmis kompanijomis „LG Chem“, „LG Display“ ir „LG Innotek“. Bendras darbas leido sujungti šiandien pažangiausias rinkoje technologijas ir sukurti telefoną, kuris spartumu išsiskirs iš kitų“, – sakė Dr. Jong-seok Park, „LG Electronics Mobile Communications Company“ prezidentas ir vykdomasis direktorius.


Bene didžiausias „LG Optimus G“ išskirtinumas – spartus veikimas, kurį suteikia keturių branduolių procesorius „Snapdragon S4 Pro“. Jis veikia 1,5 GHz taktiniu dažniu, turi branduolių valdymo procesą, vadinamą „Asynchronous Symmetric Multiprocessing“ (aSMP). Pastarasis reguliuoja kiekvieno iš keturių branduolių galią ir užtikrina maksimalų telefono efektyvumą ir ilgesnį baterijos gyvavimo laiką. Grafinis procesorius „Adreno 230“ yra daugiau nei tris kartus greitesnis už pirmtaką „Adreno 225“ – tai suteikia spartumo žaidimams, nes greičiau kadruoja vaizdus, turi greitą ir tikslų atsako laiką, sklandžiai atkuria aukštos HD raiškos vaizdus.


Telefono kūrimo procese dalyvavusi „LG Displa
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.