21 kovo 2012

Gedimino prospekte atidaryta skubantiems žmonėms skirta IKI parduotuvė

Daugiausia parduotuvių turintis prekybos tinklas IKI dar plečiasi – šiandien atidaryta pirmoji tinklo parduotuvė Gedimino prospekte, Vilniuje, adresu Gedimino pr. 28. Tikimasi, kad strategiškai patogioje vietoje įsikūrusioje „IKI Express“ Gedimino prospekto praeiviai, gyventojai ir netoliese esančių biurų darbuotojai pamėgs pusryčiams nusipirkti kavos ir šviežių bandelių, pietums – kokybiškų ir nebrangių patiekalų bei užkandžių, o vakare – papildyti maisto atsargas namuose. Į naują parduotuvę IKI investavo 1 mln. litų, sukurta 13 naujų darbo vietų.
„Siekiame, kad naujai atsidarančios greitam apsipirkimui skirtos „IKI Express“ parduotuvės kurtųsi skubantiems žmonėms patogiose vietose. Jiems pritaikomas ir parduotuvių asortimentas – čia visuomet yra karštų bandelių, šviežių „Pagaminta IKI“ pietų rinkinių ir vietoje keptos vištienos, kibinų, karštų ir šaltų sumuštinių, taip pat pirmojo būtinumo prekių namų atsargoms papildyti, vyno, saldumynų ar kitų užkandžių – einantiems į svečius“, – sako prekybos tinklo IKI prekybos direktorius Darius Malakauskas.


Pasak jo, naujoje „IKI Express“ parduotuvėje įrengtos trys „Express“ kasos, kad apsipirkti būtų galima greitai ir patogiai. Vairuojantys pirkėjai galės patogiai stabtelėti netoliese esančioje tam skirtoje aikštelėje. Sušalusius ar pavargusius atgaivins karšta kava, kuri IKI parduotuvėse tapo išties populiari. Specialiai vasaros sezonui šioje, kaip ir kitose tinklo parduotuvėse, greitai atsiras itin platus naujų, gaivių – lapinių su lengvais padažais – salotų asortimentas pavasariui ir vasarai. Nuo atidarymo dienos iki rudens ši parduotuvė dirbs ir prailgintu vasaros darbo laiku – nuo 7 ryto iki 23 valandos vakaro.


IKI parduotuves įrenginėjančios dizaino įmonės UAB „A2 Design“ interjero dizainerio Artūro Čižiūno teigimu, Gedimino prospekte įsikūrusios parduotuvės interjeras – kiek kitoks nei įprasta „IKI Express“. „Įrenginėdami kiekvieną naują IKI parduotuvę visuomet siekiame įrengti tvarkingą ir stilingą prekybos vietą, kuri būtų patogi ir patraukli pirkėjams ir po kelių metų, išlaikome bendrą tinklo stilistiką. Tačiau įrengdami parduotuvę Gedimino prospekte dar subtiliau naudojame spalvas, dėl to čia daugiau pilkų ir juodų atspalvių, palikome didelius vitrininius langus, kad parduotuvė būtų solidesnė ir natūraliai įsilietų į architektūrinę vertę turinčių pastatų kontekstą“, – pasakojo A. Čižiūnas. Kaip ir visose naujose IKI parduotuvėse, siekiant mažinti aplinkai daromą įtaką, čia įrengta moderni vėdinimo ir šildymo technika, energiją taupantys šaldikliai ir šaldytuvai, naudojamos energiją taupančios lemputės.


Gedimino prospekte ką tik duris atvėrusi parduotuvė – antra nauja IKI parduotuvė šiais metais. Pirmoji – „IKI Cento“ – vasario pabaigoje atidaryta Švitrigailos gatvėje. IKI parduotuvių tinklas ir toliau aktyviai plėsis – jį valdanti UAB „Palink“ Lietuvoje šiemet planuoja iš viso atidaryti 11 naujų parduotuvių, 22 rekonstruoti. Dar viena nauja „IKI Express“ parduotuvė jau šią savaitę duris atvers Kauno oro uoste. Pernai į plėtrą UAB „Palink“ investavo 69,3 mln. litų, šiemet planuojama, kad investicijos sieks 102 mln. litų.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.