17 gegužės 2013

Garsūs kauniečiai laikinosios sostinės gyventojus kviečia nemokamai mankštintis gryname ore

Ketvirtadienio vakarą Kauno Nemuno saloje, netoli „Žalgirio arenos“ buvo atidarytas nemokamų Geros sveikatos klubo mankštų gryname ore sezonas. Drauge su būriu sportiškai nusiteikusių sporto aistruolių čia mankštinosi ir žinomi laikinosios sostinės gyventojai – Joana Bartaškienė, Jurgita Kiguolė, Inga Budrienė bei kiti. Jau netrukus jie savo jėgas išbandys netikėtame mankštos vedėjo amplua, skatins visuomenę ugdyti sveikos gyvensenos įpročius, daugiau dėmesio skirti savo sveikatai ir pradėti sportuoti dalyvaujant nemokamoje mankštų programoje „Judėk linksmai“.
„Darbe pakankamai daug laiko praleidžiu sėdėdama, todėl visur, kur tik galiu, stengiuosi vaikščioti pėsčiomis. Kaskart po įvairių sporto užsiėmimų ar aktyvesnio pasivaikščiojimo parke jaučiuosi žymiai energingesnė. Be to, bet kokia mankšta man padeda užsimiršti, atpalaiduoti mintis, po jos jaučiuosi daug žvalesnė, geresnės nuotaikos  ir sukaupusi energijos ateinantiems darbams“, - pasakoja Jurgita Kiguolė.


Pirmoje Geros sveikatos klubo mankštoje Jurgita įsitikino, kad tai – puiki proga pradėti mankštintis tiems, kuriems norisi geros draugijos, smagios atmosferos ir, žinoma, geresnės savijautos. „Mums dažnai pritrūksta motyvacijos aktyviau judėti, nes nesurandame geros kompanijos. Šiandien vykusioje mankštoje supratau, kad geros kompanijos stoka – nuo šiol ne kliūtis“, - tikina žinoma verslininkė.


Jau antrus metus mankštas vesianti Lietuvos moterų sporto asociacijos prezidentė ir aerobikos pradininkė mūsų šalyje Joana Bartaškienė akcentavo, jog judėti reikia ne dėl kilogramų, o dėl geros savijautos ir puikios nuotaikos. „Reguliariai sportuoju visą gyvenimą, todėl puikiai žinau, kokią naudą aktyvi fizinė veikla suteikia mano gerai savijautai. Pastebiu, kad atsiranda vis daugiau nemokamų su sportu susijusių veiklų, prie kurių mielai jungiasi daugybė lietuvaičių. Labai norisi, kad ypač jaunimas savo laisvalaikį leistų kuo aktyviau. Be abejo, kuo daugiau apie tai kalbėsime, tuo daugiau visi apie tai sužinos ir galbūt rimčiau susimąstys apie iš tikrųjų fizinio aktyvumo teikiamą naudą geresnei sveikatos būklei“, - teigė energijos ir jėgų nestokojanti moteris.


***


Programos „Judėk linksmai“ nemokamų mankštų renginiai Kaune vyks gegužės-rugpjūčio mėnesiais. Mankštos bus rengiamos kiekvieną ketvirtadienį 18.30 val. Nemuno saloje prie „Žalgirio arenos“.
Prie programos „Judėk linksmai“ rengiamų mankštų gryname ore gali prisijungti kiekvienas –  užsiėmimai vyksta Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje, Birštone ir Tauragėje. Norinčių smagiai pasimankštinti treneriai lauks kiekvieną ketvirtadienį nuo 18.30 val. miestų parkuose ir aikštėse.


Pasak organizatorių, tikimasi, kad mankštų renginiai ne tik praturtins socialinį miesto gyvenimą, bet ir bus puiki proga sportuoti bei bendrauti tiems, kurie iki šiol turėjo mažiau galimybių tai daryti ‒ pavyzdžiui, senjorams. Taip pat mankštos turėtų būti naudingas laisvalaikio praleidimo būdas atostogas mieste leidžiantiems vaikams bei jaunimui.


Nemokamų mankštų programą „Judėk linksmai“, kaip vieną iš ilgalaikės socialinės sveikatingumo inicatyvos „Geros sveikatos klubas“ projektų, inicijavo tarptautinė farmacijos ir sveikatos priežiūros bendrovė „GlaxoSmithKline Lietuva“. Programos partneris – sporto ir sveikatingumo klubų tinklas „Impuls“.


Daugiau apie iniciatyvą: www.impuls.lt, www.facebook.com/Gsklubas
 
Apie „Impuls“
„Impuls“ yra didžiausias sveikatingumo ir sporto klubų tinklas Lietuvoje. Tinklą šiuo metu sudaro 9 klubai, iš jų 5 – Vilniuje. Sostinėje vienas iš veikiančių klubų „Implus+“ yra didžiausias sporto kompleksas mieste, o Kauno „Žalgirio“ arenoje įsikūręs „Impuls+“ yra vienas erdviausių ir moderniausių sporto klubų Baltijos šalyje. Dar trys „Impuls“ sveikatingumo ir sporto klubai įsikūrę Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje. Netrukus planuojama atidaryti sporto ir sveikatingumo kompleksą „Impuls“ Klaipėdoje.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.