13 rugsėjo 2013

„G&G Sindikatas“ koncertuos šauniausiai „Moksleivių bėgimo“ komandai

Jau šį sekmadienį, rugsėjo 15 d., Vilniuje įvyks ilgai laukta bėgimo ir miesto šventė „Danske Bank Vilniaus maratonas“. Savo jėgas maratone kviečiami išbandyti ir moksleiviai – jie kviečiami suburti savo mokyklos komandą ir varžytis „Rimi Šeimos“ 4,2 km bėgime. Šauniausiai „Moksleivių bėgimo“ komandai jų mokykloje „G&G Sindikatas“ surengs koncertą.
„Pernai šios varžybos turėjo didelį pasisekimą, po varžybų moksleiviai itin aktyviai balsavo už šauniausią komandą, komentavo ir palaikė vieni kietus. Kviečiame moksleivius, jų mokytojus ir šiais metais varžytis dėl šauniausios maratono mokyklos titulo, o tuo pačiu puikiai praleisti laiką tiek pačiose bėgimo varžybose, tiek ir gausybėje maratono metu vyksiančių koncertų“, – sakė Darius Mikulis, Všį „Tarptautinis maratonas“ direktorius.
 
Anot D. Mikulio, „Mokinių bėgimas“ yra smagus „Danske Bank Vilniaus maratono“ akcentas, nes moksleiviai bėgimo varžyboms ruošia originalius pasirodymus, bėga su gera nuotaika. Tai puiki galimybė moksleiviams suburti tikrą komandą ir gerai praleisti laiką kartu.
 
Šiais metais „Mokinių bėgimo“ dalyviai varžysis ne tik dėl šauniausios komandos titulo. Gausiausia komanda laimės bilietus į pasirinktą spektaklį „Menų spaustuvėje“, o greičiausia komanda – pramogas „Vichy vandens parke“.
 
Dalyvauti „Moksleivių bėgime“ visai paprasta – tereikia užregistruoti ne mažesnę nei 10 asmenų komandą iš tos pačios klasės ar mokyklos. Kiekvienai mokyklai gali atstovauti kelios komandos, o narių skaičius yra neribojamas. Registruotis į bėgimą galima www.vilniausmaratonas.lt pasirinkus nuorodą „Moksleivių bėgimas“. Komandos narių skaičių galima pildyti iki pat paskutinės dienos.
 
Komandos, norinčios dalyvauti „Šauniausios komandos“ rinkimuose, varžybų dieną turi nusifotografuoti ir nuotraukas siųsti adresu: ruta@vilniausmaratonas.lt. Už šauniausią komandą po varžybų bus galima balsuoti „Facebook“ paskyroje „Vilnius marathon“. Daugiausiai balsų surinkusi komanda laimės „G&G Sindikato” koncertą savo mokyklai.
 
Rugsėjo 15 d. jubiliejiniame „Danske Bank Vilniaus maratone“ jėgas bus galima išbandyti maratono (42 km 195 m), pusės maratono (21 km 98 m), „Nestlé 10 km“ rungtyje , komandinėje „Lietuvos pašto estafetės“ 4x10 km ar „Rimi Šeimos“ 4,2 km bėgime. Daugiau informacijos galima rasti adresu www.vilniausmaratonas.lt. 
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.