5 lapkričio 2013

Dzūkijoje – sparti „Tele2” tinklo plėtra

Rudenį telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ įrengė ir atnaujino dešimt 2G bei 3G bazinių ryšio stočių Dzūkijos regione.
Naujos ryšio stotys rugsėjo-spalio mėnesiais buvo įrengtos šešiuose miestuose ir miesteliuose: Vydėnuose, Žilinuose, Turgeliuose, Jašiūnuose, Dauguose, Jiezne.
 
„Tele2“ 2G ryšio tinklas yra didžiausias Lietuvoje, o toliau plečiamas 3G tinklas – antras pagal dydį. Įrengdami naujas ir atnaujindami senas bazines stotis, didiname jų aprėptį ir geriname ryšio kokybę. Tai reiškia, kad miškinguose Dzūkijos rajonuose ryšys bus geresnis“, – sakė Valerijus Kovzanas, „Tele2“ technikos direktorius. 
 
Pasak jo, naujos bazinės stotys kartu yra taupesnės ir atitinka ateities technologijų plėtros poreikius, todėl tinklo modernizavimas leis „Tele2” kokybiškas ryšio paslaugas ir toliau teikti už mažą kainą.
 
Modernizuodama ryšio tinklą, „Tele2” atnaujina bazines stotis ir kituose Lietuvos regionuose. Šiuo metu jau atnaujinta 70 proc. bendrovės 2G tinklo ir 85 proc. 3G tinklo.
 
Šiemet iš viso į naujų stočių statybą ir įrangos atnaujinimą „Tele2“ investavo 26,4 mln. litų.
 
Ryšių reguliavimo tarnybos duomenimis, „Tele2“ 2G tinklas yra didžiausias ir apima 98,7 proc. Lietuvos. „Tele2“ 3G ryšio tinklas apima 69,9 proc. Lietuvos teritorijos ir yra antras pagal dydį.
 
Bendrovės „RAIT“ 2013 m. rugsėjo mėn. atliktos apklausos duomenimis, „Tele2“ yra populiariausias ir labiausiai rekomenduojamas operatorius Lietuvoje. Beveik pusė apklausos dalyvių teigė, kad naudojasi „Tele2“ paslaugomis.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.