3 rugsėjo 2012

„Douglas“ plečia savo tinklą elektroninėje erdvėje

„Douglas“ tapo pirmuoju iš didžiųjų kosmetikos ir parfumerijos tinklų Lietuvoje, atidariusiu savo elektroninę parduotuvę. Jos lankytojai galės rinktis iš 5 tūkst. prekių ir kitaip nei kitose elektroninėse parduotuvėse atsiskaityti ne tik banko kortele ar grynaisiais pinigais, bet ir „Douglas“ dovanų kortelėmis. Plėsti tinklą elektroninėje erdvėje Lietuvoje „Douglas“ nusprendė atsižvelgdamas į pirkėjų lūkesčius ir ilgametę tarptautinę patirtį.
„Lietuvoje veikia 6 „Douglas“ parduotuvės, kurios turi 30 tūkst. lojalių pirkėjų visoje šalyje. Dažnai klientai perka jau pamėgtas kosmetikos priemones, todėl galimybė įsigyti jas internetu padės sutaupyti laiko ir apsipirkti neišeinant iš namų“, – sakė „Douglas LT“ rinkodaros projektų vadovė Jurga Kulickaitė. Pasak jos, „Douglas“ elektroninės parduotuvės veikia jau 9 Europos šalyse, o jų populiarumas nuolat auga. Vien Vokietijoje per pastaruosius metus elektroniniai pardavimai išaugo 49 proc. ir sudaro 10 proc. visų šio tinklo pardavimų šalyje. Tuo pačiu laikotarpiu Lenkijoje pardavimai internetu išaugo net 2 kartus.


„Kuriant elektroninę parduotuvę ypatingą dėmesį skyrėme pirkėjo patogumui, todėl joje buvo įdiegta itin paprasta naudoti paieškos sistema, kuri leidžia klasifikuoti ir taip lengviau rasti reikiamas prekes“, – sakė. J. Kulickaitė. Be to, „e-Douglas“ bus galima atsiskaityti ir naujomis šio tinklo dovanų kortelėmis – tereikės nutrinti ir svetainės sistemoje įvesti specialų kodą.


Dar vienas šios interneto parduotuvės išskirtinumas yra tas, kad apsipirkdami internetu jos lankytojai galės pasirinkti ne tik dieną, bet ir laiką, kada nori gauti įsigytas prekes. Jos bus pristatomos visoje Lietuvoje, siuntėjui apmokant siuntimo mokestį, o perkant už 99 litus ir daugiau – nemokamai. Apsipirkdami elektroninėje parduotuvėje, pirkėjai taip pat galės išlikti ramūs, jog įsigys tik originalią ir kokybišką kosmetiką, nes kaip ir įprastose „Douglas“ prekybos vietose, elektroninėje parduotuvėje siūloma produkcija yra gaunama tik iš patikimų tiekėjų bei gamintojų, kurie oficialiai užtikrina jos kokybę.


Norintys apsipirkti internetu tai padaryti galės užsukę į „Douglas“ interneto svetainę. Joje už tokią pat kainą bus galima įsigyti šio tinklo parduotuvėse parduodamas prekes, bei siūlomos ir kai kurios „Douglas“ prekybos vietose teikiamos paslaugos: prekes galima supakuoti kaip dovaną ar pridėti sveikinimo atviruką. Elektroninės parduotuvės lankytojų taip pat lauks ir specialūs pasiūlymai bei akcijos, be to kiekvienas pirkėjas gaus nemokamų kosmetikos mėginukų.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.