1 rugsėjo 2016

Didžiausias pasaulyje OLED tunelis kviečia lankytojus į IFA 2016

„LG Electronics“ (LG) sveikina lankytojus atvykus į IFA 2016 parodą ir pristato 5 metrų aukščio, 7,4 metrų pločio ir net 15 metrų ilgio nuostabą keliantį OLED tunelį. Ši įspūdinga struktūra susideda iš 216 atskirų, 55 colių išlenktos įstrižainės ekranų. Iš viso ją sudaro beveik pusė milijardo pikselių. OLED tunelis rodys kvapą gniaužiančius vaizdus iš Islandijos poliarinių naktų, povandeninių ekosistemų bei filmuotą medžiagą iš kosmoso.
„Nuo juodos, prie juodos“ vaizdo įrašas buvo sukurtas tam, kad parodytų kaip LG technologijos atkuria spalvas ir net mažiausių vaizdų detales. Šiam tikslui pasiekti LG naudojo net keturiolika 8K kamerų, kurios leido įrašyti kiekvieną detalę bei judesį nenusakomai tiksliai.
OLED ekranai gali būti šiek tiek sulenkti arba įdubę  be jokių vaizdo kokybės iškraipymų, taip sukurdami įspūdingas skaitmenines instaliacijas. Kiekvienas OLED pikselis, priklausomai nuo poreikio, gali automatiškai įsijungti arba išsijungti, tokiu būdu pašalinamas foninis apšvietimas.
„Prieš 50 metų LG pagamino pirmąjį televizorių ir mūsų OLED tunelis šioje parodoje yra sukurtas tam, kad pažymėtų naują – OLED erą,“ – sako Brian Kwon, „LG Home Entertainment“ kompanijos prezidentas. „Savo stende parodos lankytojams siūlome galimybę patirti OLED revoliucinę vaizdo perteikimo galimybę, kuri atkuria visiškai tobulą juodą spalvą, pasižymi puikiu kontrastų santykiu ir itin realistiškomis spalvomis.“
IFA 2016 lankytojai yra kviečiami apžiūrėti LG stendą ir asmeniškai patirti LG OLED televizorių teikiamas galimybes „Messe Berlin“ parodų centro 18 salėje rugsėjo 2-7 dienomis. LG OLED tunelis: https://youtu.be/xii0-VJ_mOg.
  
Apie „LG Electronics Home Entertainment Company“
„LG Electronics Home Entertainment Company“ – viena didžiausių plokščiųjų ekranų, garso ir vaizdo produkcijos, monitorių, komercinių ekranų ir saugos sistemų gamintojų pasaulyje. Kompanija gamina skystųjų kristalų (LCD) ir plazminius televizorius, LED skystųjų kristalų monitorius, namų kino sistemas, „Blu-ray“ grotuvus, audio komponentus, vaizdo grotuvus ir plazminius ekranus. Kurdama daugiafunkcinius prietaisus LG daug dėmesio skiria gaminių dizainui ir technologinėmis naujovėms, atveriančioms naujas laisvalaikio namuose galimybes. „LG Electronics Home Entertainment Company“ – taip pat ir viena didžiausių kompanijų, gaminančių  verslui skirtus produktus: skaitmeninio parašo, vaizdo konferencijų sistemas ir IP saugos kameras.  Daugiau informacijos pateikiama www.lge.com 
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.