4 kovo 2014

Devyniems „Canon“ modeliams suteikti „iF“ dizaino apdovanojimai

„Canon Inc.“ paskelbė, kad „iF International Forum Design GmbH“ forumas palankiai įvertino devynis „Canon“ modelius ir suteikė prestižinius „iF“ 2014 m. dizaino apdovanojimus gaminių dizaino ir komunikacijos dizaino arba vizualinio pateikimo kategorijose.
„iF“ gaminių dizaino apdovanojimai atiteko skaitmeniniams veidrodiniams fotoaparatams „EOS 5D Mark III“ ir „EOS 100D“, kompaktiniam skaitmeniniam fotoaparatui „PowerShot N“, vaizdo kamerai „LEGRIA mini“, rašaliniams spausdintuvams PIXMA MG7150/ MG6450 /MG5550, spalvotiems lazeriniams spausdintuvams i-SENSYS LBP7680Cx/7110Cw daugialypės terpės projektoriui WUX450 ir šviesos diodų projektoriui LE-5W. „iF“ komunikacijos dizaino (vizualinio pateikimo) apdovanojimas atiteko kompaktinio sisteminio fotoaparato EOS M vartotojo sąsajai.


„iF“ dizaino apdovanojimai įsteigti 1953 m. ir dizaino srityje vertinami kaip vieni prestižiškiausių. Kiekvienais metais „iF“ apdovanojimai teikiami trijose kategorijose: gaminių, komunikacijos ir pakuotės dizaino.


Savo pirmąjį „iF“ gaminių dizaino apdovanojimą „Canon“ gavo 1989 m. už kopijavimo aparatą biurui. Nuo tada bendrovė apdovanojama už įvairius gaminius, įskaitant fotoaparatus, vaizdo kameras ir kopijavimo aparatus. Šie metai yra 20-ieji metai iš eilės, kai „Canon“ gavo „iF“ dizaino apdovanojimą, o iš viso bendrovė yra gavusi 90 šių apdovanojimų. Paskatinta tokio pripažinimo, bendrovė „Canon“ toliau sieks, kad jos gaminiuose būtų suderinamas aukščiausio lygio funkcionalumas ir dizainas.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.