11 vasario 2016

„Deezer“ Lietuvoje pradėjo tiesiogines futbolo transliacijas

Lietuvos futbolo mėgėjams tapo prieinamos nemokamos garsiausių pasaulio futbolo klubų varžybų garso transliacijos internetu. Internetinė muzikos paslauga „Deezer“ Lietuvoje pradėjo transliuoti Anglijos „Barclays Premier“ futbolo lygos rungtynes ir varžybas dėl „Emirates“ taurės, dėl kurios kovoja stipriausi Anglijos ir Velso futbolo klubai.
Marijonas Mikutavičius, senas „FC Arsenal“ aistruolis, prieš išbandydamas „Deezer“ futbolo transliacijas pareiškė: „Futbolas mūsų gyvenime kompensuoja tą karingą dvasią, kurią šiais mandagiais laikais paprastai užgniaužiame viduje. Futbolo aikštė – mūšio laukas. Kamuolys – patrankos sviedinys. Messi – karžygys. Abramovičius – karalius. O „Arsenal“ nelaimi, nes viskas nupirkta ir suderinta iš anksto“.


Ir „Barclays Premier“, ir „Emirates“ taurės varžybos vyksta šiuo metu, tad transliacijas galima išbandyti iškart. Jau šį savaitgalį vyks „Premier“ lygos turas, rungtynes žais visos komandos.


Transliacijų adresas internete: http://www.deezer.com/app/football


Lietuvoje išskirtinėmis sąlygomis muzikos paslauga naudojasi „Tele2“ klientai. Jie „Premium“ narystę gauna pigiau, nei pirkdami ją tiesiogiai iš „Deezer“. „Tele2“ siūlo rinktis mokėjimo planus su „Deezer Premium“ naryste arba ją įsigyti prie turimo plano ir bet kada atsisakyti.


„Kartu su kolegomis „Tele2“ labai apsidžiaugėme šita naujiena – patys žaidžiame futbolą. Lietuvoje informacijos apie jį trūksta, todėl galimybė klausytis visų bene svarbiausios pasaulio futbolo lygos transliacijų Lietuvos futbolo mėgėjams labai reikalinga. Puiku, kad transliacijos „Deezer“ vartotojams siūlomos nemokamai“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius ir futbolo komandos puolėjas.


„Tele2“ darbuotojų futbolo komanda varžosi Sekmadienio futbolo lygos „Įmonių lygoje“ ir dabar savo divizione yra antra.


Futbolo mėgėjai gali tiesiogiai klausytis futbolo varžybų su komentarais, programėlėje sekti paskutinių minučių naujienas, matyti rezultatų lenteles. „Deezer“ svetainėje ir mobiliojoje programėlėje galima klausytis tinklalaidžių (podcast) apie futbolą ir klausytis futbolo tematikos grojaraščių. Varžybų transliacijos ir kitas turinys pateikiami anglų kalba.


Kartu su Lietuva „Deezer“ transliacijos pradėtos Olandijoje, Belgijoje, Liuksemburge, Rumunijoje, Suomijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Estijoje, Latvijoje, Lenkijoje, Danijoje, Italijoje bei Ispanijoje.


Varžybų transliacijos „Deezer“ vartotojams yra nemokamos. Jas klausytojai pasieks „Deezer“ interneto svetainėje arba atsisiuntę  programėlę išmaniesiems telefonams.


Programėlė „Android“ telefonams: https://play.google.com/store/apps/details?id=deezer.android.app&hl=lt
Programėlė „iPhone“ telefonams: https://itunes.apple.com/us/app/deezer-music/id292738169?mt=8
Programėlė „Windows Phone“ telefonams: https://www.microsoft.com/lt-lt/store/apps/deezer/9wzdncrfj26h


Muzikos paslaugos „Deezer“ atėjimas į Lietuvą „Tele2“ klientams leido viso pasaulio muziką pasiekti ypatingai lengvai. Visame pasaulyje „Deezer“ naudojasi 16 mln. aktyvių vartotojų. Paslauga veikia daugiau nei 180 šalių, jos fonotekoje – 40 mln. dainų ir 40 tūkst. tinklalaidžių (podcast). 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.