3 rugsėjo 2013

„Danske Bank Vilniaus maratone“ dalyvaus daugiau nei pusšimtis verslo komandų

„Danske Bank Vilniaus maratono“ organizatoriai tikisi, kad šių metų maratonas išsiskirs ne tik dalyvių, bet ir verslo komandų gausa. Planuojama, kad maratone Vilniuje dalyvaus daugiau nei 50-ties įmonių komandos, kurias sudarys rekordinis dalyvių skaičius. Didžiausioje „Danske Bank“ komandoje bėgs daugiau nei 800 įmonės darbuotojų ir klientų.
„Didžiuojamės surinkę didžiausią ir tarptautiškiausią komandą – joje bėgs ne tik darbuotojai, klientai iš Lietuvos, tačiau ir iš Estijos, Danijos, Suomijos bei Švedijos. Skatiname dalyvius atsakingai ruoštis maratonui, siekti užsibrėžtų tikslų, todėl džiaugiamės suteikta galimybe dalyvauti nemokamose bėgimo treniruotėse Vingio parke. Jose susirenkančių, maratonui besiruošiančių žmonių entuziazmas patvirtina, kad visi laukiame įspūdingos bėgimo šventės”, – sakė „Danske Bank“ generalinis direktorius Gintautas Galvanauskas.
 
Viena didžiausių „Rimi Šeimos“ komanda, maratonui ruošiasi ne tik aktyviai treniruodamiesi, bet ir rinkdami juos palaikysiančių sirgalių būrį. Dar prieš maratoną ši komanda ketina išbandyti „Rimi šeimos“ 4,2 km trasą. Bėgimo varžybų dieną komanda vilkės ją vienysiančius „Rimi Šeima“ marškinėlius.
 
„Prie mūsų komandos, kurią šiemet sudarys daugiau kaip 300 dalyvių, noriai jungiasi darbuotojai, jų šeimos nariai ir ištikimiausi pirkėjai. Išsikėlėme sau pagrindinį tikslą smagiai praleisti laiką ir parodyti, kokia gali būti draugiškiausia bei šeimyniškiausia komanda“, – sakė Raminta Stanaitytė-Česnulienė, „Rimi Lietuva“ viešųjų ryšių vadovė.
 
Šįmet prie maratono prisijungusi ir teisine renginio partnere tapusi advokatų kontora SORAINEN bėgimo entuziazmu taip pat užkrėtė savo darbuotojus – daugiau nei trečdalis įmonėje dirbančių teisininkų ketina bėgti įvairias distancijas „Danske Bank Vilniaus maratone“.
 
„Prie kasmetinės sporto bei miesto šventės Vilniuje mus paskatino prisijungti gausėjantis bėgimu užsiimančių kolegų, klientų bei bičiulių ratas. Kartu su mumis bėgs ir daugiau nei pusšimtis kontoros klientų bei verslo partnerių, iš kurių keletas pasirinko ir pilną 42 km distanciją. Be to, įsteigėme SORAINEN taurę pusę maratono greičiausiai įveikusiems bėgikams“, – teigia advokatų kontoros SORAINEN vadovaujantis partneris Laimonas Skibarka, pats ketinantis bėgti 10 km distanciją.
 
Advokatų kontora SORAINEN, norėdama padėti klientams bei darbuotojams tinkamai pasirengti maratonui, organizuoja edukacinį seminarą bei treniruotę. Rugsėjo 4 d. vyksiančiame seminare savo patirtimi dalinsis trys patyrę maratono bėgikai: Lietuvos rizikos kapitalo asociacijos prezidentas Šarūnas Šiugžda, verslo konsultantas ir profesionalus lektorius Ben Harvey ir bėgimo treneris Povilas Rakštikas.
 
„Tokios bėgimo varžybos kaip „Danske Bank Vilniaus maratonas“ yra puiki galimybė suburti įmonių kolektyvus kartu siekti bendro tikslo. Šiemet stebina ne tik verslo komandų skaičius, bet ir tai, kaip entuziastingai komandos ruošiasi artėjančiam maratonui: kuria šūkius, vaizdo įrašus su kvietimais prisijungti, dalijasi bėgimo patirtimi ir patarimais“, – sakė D. Mikulis, Všį „Tarptautinis maratonas“ direktorius.
 
Be jau minėtų komandų „Danske Bank Vilniaus maratone“ ketina dalyvauti ir šios įmonės: „Barclays“, „Omnitel“, „Affecto“, „Schneider“, „Žabolis ir partneriai“, „GECO investicijos“, „Grand Thornton Rimess“, „Visma“, „Tieto Lietuva“, „DevBridge“, „Utenos trikotažas“, „Statoil“, „TiaTechnology“, „McDonalds“, „TEO“, „Affecto Lietuva“, „Senukai“, „Bitė“, „Western Union“, „AIBĖ“, „Girtea Logistics“, „Baltic Amadeus“, „Radisson Blu“, „VISMA“, „Sapa profiliai“, „Phoenix Contact“, „Narbutas“, „Jaukurai“, „RUUKI“, „Storebrant Baltic“, „ATEA“, „Greitasis Kurjeris“, „VITRUM“, „Lietuvos draudimas“, „Callcredit Operations“, „Bayer“, „Tamsta club“, „Civitta“, viešbutis „Kempinski“, „Mirrors“, „DPD“, „Nortal“, „Rebaltic“, „Glimstedt“, „SEB“ bankas bei kitos įmonės.
 
Jubiliejinis „Danske Bank Vilniaus maratonas“ vyks rugsėjo 15 d., sekmadienį. Jėgas bus galima išbandyti įvairiuose nuotoliuose ir rungtyse: pilnoje maratono distancijoje (42 km 195 m), pusės maratono (21 km), „Nestlé“ ketvirčio maratono (10 km 549 m), komandinėje „Lietuvos pašto estafetėje“ 4x10,5 km ar „Rimi šeimos“ 4,2 km bėgime. Daugiau informacijos galima rasti adresu www.vilniausmaratonas.lt.      
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.