30 liepos 2013

„Danske Bank Vilniaus maratone“ bus renkamos lėšos R. Kaukėno vardo paramos grupei

Krepšininkas Rimantas Kaukėnas „Danske Bank Vilniaus maratone“ buria bėgikų komandą, kurios surinktos lėšos bus skirtos krepšininko vardo paramos grupei. Šio paramos fondo veikla skirta onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams ir jų šeimoms bei onkologinių ligų prevencijai. Prisidėti prie šios akcijos galima registruojantis bėgti į bet kurią „Danske Bank Vilniaus maratono“ distanciją.
Plačiau apie idėją burti bėgikų komandą „Danske Bank Vilniaus maratonui“ pasakoja R. Kaukėnas.
 
-Rimantai, kaip kilo idėja prisijungti prie „Danske Bank Vilniaus maratono“?
 
Pasaulyje vykstančiuose didžiuosiuose maratonuose yra įprasta dalyvauti dėl paramos vienai ar kitai organizacijai. Pavyzdžiui, norintieji dalyvauti Londono maratone būtinai turi prisidėti prie paramos pasirinktoms organizacijoms. Kartu su maratono organizatoriais norime paskatinti šią tradiciją ir Lietuvoje. Dalyvavimas „Danske Bank Vilniaus maratone“ mūsų fondui yra dar vienas būdas atkreipti visuomenės dėmesį į onkologinių ligų prevenciją. Su būsimos komandos šūkiu „Aplenk vėžį“ norime pasakyti, kad sportas, sveikas gyvenimo būdas yra geriausios prevencinės priemonės ne tik prieš onkologines, bet ir kitas ligas.
 
-Kaip galima patekti į jūsų komandą? Kokiu būdu pinigai bus aukojami fondui?
 
Prie komandos gali prisidėti visi norintys. Kai kalbame apie komandą, nereikia išsigąsti, kad visi jos nariai privalės bėgti visą maratono atstumą. Kiekvienas galės pasirinkti distanciją pagal norą ir galimybes. Atitinkamai pagal pasirinktą trasą dalyvis paaukos ir pinigų sumą, nes paramos grupei atiteks tokio asmens dalyvio mokestis, kuris įvairiose maratono rungtyse yra skirtingas.
 
Norintys prisijungti prie komandos kviečiami registruotis „Danske Bank Vilniaus maratono“ svetainėje www.vilniausmaratonas.lt. Dalyviui svarbu nepamiršti nurodyti, kad jis pasirinka prisijungti prie R. Kaukėno paramos grupės komandos.
 
Tie, kurie jau turi savo komandą arba ketina bėgti individualiai, bet nori prisidėti prie paramos fondui, registruojantis į „Danske Bank Vilniaus maratoną“ gali paaukoti nuo 5 iki 20 Lt.
 
-Kam bus skiriamos „Danske Bank Vilniaus maratono“ metu surinktos lėšos?
 
„Danske Bank Vilniaus maratono“ metu surinktos lėšos keliaus į bendrą paramos grupės fondą ir vėliau paskirstomos vėžiu sergantiems vaikams. Dėl paramos poreikio bendradarbiaujame su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) ligoninės Kauno klinikomis.
 
Taip pat pradėjome bendradarbiavimą su Santariškių klinikomis dėl onkologinių ligų prevencinės programos Lietuvos rajonuose, kuriuose žmonės neturi galimybių tinkamai pasitikrinti dėl vėžinių susirgimų ir taip užkirsti kelią klastingai ligai.
 
-Ar ketinate pats bėgti „Danske Bank Vilniaus maratone“?
Žinoma, ketinu dalyvauti bėgime ir paraginti savo šeimos narius bei draugus. Tiesa, nesu profesionalus bėgikas, todėl distancija nebus ilga. Tačiau galiu pažadėti, kad baigęs profesionalo karjerą bandysiu įveikti visą maratoną.
 
„Danske Bank Vilniaus maratonas“ vyks rugsėjo 15 d., sekmadienį. Maratono metu galima rinktis įvairaus nuotolio distancijas – maratono (42 km 195 m), pusės maratono (21 km), „Nestlé“ ketvirčio maratono (10 km 549 m), komandinę „Lietuvos pašto estafetę“ 4x10,5 km ar „Rimi“ šeimos 4,2 km bėgimą. Daugiau informacijos galima rasti adresu www.vilniausmaratonas.lt.
 
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.