27 lapkričio 2012

„Coca-Cola“ maistinių medžiagų ir energijos paros kiekį skelbs priekinėje etiketės pusėje

Gaiviųjų gėrimų gamintoja „Coca-Cola“ kartu su 11 didžiųjų Europos Sąjungos (ES) maisto produktų ir gėrimų kompanijų sutiko savanoriškai skelbti rekomenduojamą maistinių medžiagų (angliavandenių, cukraus, druskų, baltymų ir kt.) ir energijos paros kiekį (angl. GDA) priekinėje produktų pakuotės etiketėje. Taip siekiama ES gyventojams suteikti daugiau informacijos apie vartojamų produktų maistinę vertę ir prisidėti prie sveikesnės mitybos skatinimo.
„Manome, kad nurodyti produktų maistines savybes, o taip pat siūlomą medžiagų ir energijos paros kiekį, yra labai svarbu. Tokia informacija vartotojams padeda tiksliau prižiūrėti savo maisto ir gėrimų dienos racioną, žinoti, kokį kiekį kalorijų ir kitų medžiagų jie suvartoja rinkdamiesi produktą. Be to, nurodydami šią informaciją priekinėje pakuotės pusėje, padėsime vartotojams išsirinkti tinkamiausią produktą kur kas greičiau ir patogiau“, – sako „Coca-Cola“ kompanijos korporacinių reikalų, viešųjų ryšių bei komunikacijos vadovė Baltijos šalyse Evelin Ojamets.


Šis susitarimas oficialiai patvirtintas organizacijos „Food Drink Europe“, kuri vienija Europos maisto ir gėrimų gamintojus bei jų asociacijas. Pirmą kartą ant maisto produktų ir gėrimų pakuočių nurodyti rekomenduojamą maistinių medžiagų ir energijos kiekį (GDA) galinėje etiketės pusėje buvo pasiūlyta 2006 m., atkreipiant dėmesį į didėjančią antsvorio ir nutukimo problemą. Nuo 2011 m. Europos Sąjungoje GDA žymėjimas tapo privalomas, o bendrovės tokią informaciją savanoriškai kviečiamos nurodyti priekinėje produktų etiketėje.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.