4 balandžio 2013

„Canon Inc.“ kuria fiksuoto židinio nuotolio 35 mm kino objektyvą

„Canon“ paskelbė kurianti fiksuotojo židinio nuotolio 35 mm kino objektyvą, skirtą didelio formato vieno jutiklio skaitmeninėms kameroms. Šio objektyvo prototipas bus demonstruojamas „Canon“ stende 2013 m. NAB parodoje, vyksiančioje Las Vegase balandžio 8–11 d. Objektyvą tikimasi oficialiai pristatyti dar šiais metais.
„Per pastaruosius 18 mėnesių „Canon“ pristatė sistemą „Cinema EOS“ ir papildė ją HD, 2K ir 4K kameromis bei visa serija įvairių objektyvų. Siekiame mūsų vartotojams pasiūlyti kuo daugiau kūrybinių galimybių ir lankstumo. Šiuo metu kuriamas 35 mm objektyvas yra puikus visos šios veiklos pavyzdys“, – sakė Kieranas Magee, „Canon Europe“ profesionalams skirtos vaizdo įrangos rinkodaros direktorius.
 
Gaminant dabartinius „Canon EF Cinema“ objektyvus naudojamos naujausios medžiagos ir dangos, užtikrinančios aukštos kokybės optinius parametrus. Vaizdo įrašai atitinka skaitmeninio kino standartą 4096 x 2160 (4K raišką). Į visus „Canon“ fiksuotojo židinio nuotolio „EF Cinema“ objektyvus įtaisoma 11 plokštelių diafragma. Ji puikiai tinka reguliuojant lauko gylį ir kuriant nesufokusuotų sričių (angl. bokeh) efektus. „Canon“ fiksuotojo židinio nuotolio kino objektyvų kokybė ir patikimumas tenkina profesionalių kinematografininkų poreikius.
 
Fiksuotojo židinio nuotolio „EF Cinema“ objektyvai tinka visiems sistemos „Cinema EOS“ kameroms. Juos taip pat galima naudoti su „Canon“ skaitmeniniais veidrodiniais fotoaparatais (DSLR), pavyzdžiui, „EOS 7D“ ir „EOS 5D Mark III“. Fiksuotojo židinio nuotolio „EF Cinema“ objektyvuose įtaisyta EF jungtis užtikrina fotoaparato ir objektyvo tvirtą sujungimą. Tai suteikia galimybę naudotis įvairiomis funkcijomis[i], pavyzdžiui, valdyti diafragmos parametrus vaizdo ieškiklyje, įrašyti metaduomenis ir koreguoti periferinį apšvietimą.
 
„Canon“ sistema „Cinema EOS“ buvo pristatyta 2011 m. Šiandien ją sudaro keturi fotoaparatai ir dešimt fiksuotojo bei reguliuojamojo židinio nuotolio objektyvų. Išsamios informacijos apie visus „Cinema EOS“ asortimento gaminius ieškokite adresu http://www.canon.lt/For_Home/Product_Finder/Digital_Cinema/Cinema_EOS_Cameras/.
 
Kuriamo fiksuotojo židinio nuotolio 35 mm „EF Cinema“ objektyvo techniniai duomenys ir kaina kol kas neskelbiami.
 
Apie „Canon Europe“
 
„Canon Europe“ yra Japonijos bendrovės „Canon Inc.“, kuri yra viena pasaulio vaizdavimo sprendimų namams ir verslui lyderių, dukterinė bendrovė.
 
„Canon Europe“ dirba dviejose tikslinėse rinkose: verslo sprendimų (IT plėtojimas, sprendimai ir paslaugos biurams bei įmonėms, užsiimančioms profesionaliu spausdinimu) ir vaizdo apdorojimo technologijų (fotoaparatai, vaizdo kameros, spausdintuvai, skaitytuvai, fakso aparatai ir daugiafunkciniai įrenginiai).
 
„Canon Europe“ taip pat tiekia pramoninius gaminius, tarp jų transliavimo lęšius, puslaidininkius ir medicininę įrangą. Bendrovės biuruose Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje (EMEA) dirba apie 13 tūkstančių specialistų.


[i] Priklauso nuo kameros galimybių.
 
 
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.