22 vasario 2013

„Canon“ sveikina geriausios metų pasaulio spaudos fotografijos laimėtoją

Vaizdavimo sprendimų srities lyderė bendrovė „Canon Europe“ sveikina švedų fotografą Paulą Hanseną, laimėjusį Pasaulio spaudos fotografijos konkurso „World Press Photo“ 2012 m. geriausios nuotraukos apdovanojimą. Jo nuotrauka, kurioje matyti grupė vyrų, nešančių Gazos miesto gatve du vaikus į laidotuvių ceremoniją, buvo atrinkta iš 103.481 nuotraukų.
„Canon“ sveikina geriausios metų pasaulio spaudos fotografijos laimėtoją
Konkursą „World Press Photo“, kuris yra laikomas vienu prestižiškiausių pasaulyje konkursų fotožurnalistams, „Canon“ remia nuo 1992 m. Šiemet, 56-aisiais konkurso gyvavimo metais, nuotraukas atsiuntė 5.666 profesionalūs fotografai iš 124 šalių – tai naujas rekordas. Komisija, kuriai šiais metais vadovavo „The Associated Press“ viceprezidentas ir fotografijos direktorius Santiago Lyonas, devyniose teminėse kategorijose prizus skyrė 54 fotografams. Viena nuotrauka iš šių kategorijų buvo atrinkta kaip pati geriausia 2012 m. pasaulio spaudos nuotrauka.


„Didžiuojamės, kad jau daugiau kaip 20 metų turime galimybę remti „World Press Photo“ ir foto-žurnalistikos talentus iš viso pasaulio. Konkursą laimėjusi Paulo nuotrauka yra neabejotinai įspūdinga ir įtaigi. Sveikiname Paulą ir visus kitus šių metų konkurso laimėtojus“, – sako Kieranas Magee, „Canon Europe“ profesionalams skirtos vaizdo įrangos rinkodaros direktorius.


Apdovanojimą pelniusi nuotrauka fotografuota „Canon“ skaitmeniniu veidrodiniu fotoaparatu „EOS 5D Mark III“.


Amsterdame vykusioje apdovanojimų ceremonijoje Hansenui buvo įteiktas 10.000 eurų piniginis prizas bei „Canon Europe“ įsteigtas prizas – profesionalams skirtas skaitmeninis veidrodinis fotoaparatas ir objektyvų komplektas.


Geriausios metų pasaulio spaudos fotografijos komisija taip pat įvertino „Canon“ ambasadorių Paolo Pellegriną, dirbantį „Magnum Photos“. Jis užėmė antrą vietą bendrojo pobūdžio žinių siužetų kategorijoje ir gavo Golden Eye“ apdovanojimą bei diplomą.


Prizus laimėjusios nuotraukos bus demonstruojamos parodoje, aplankysiančioje per 100 miestų 45 šalyse. Pirmoji „World Press Photo“ paroda atidaroma Amsterdame 2013 m. balandžio 26 d.


Daugiau informacijos apie „World Press Photo“ galima rasti organizacijos svetainėje www.worldpressphoto.org.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.