22 balandžio 2016

„Canon“ suteikti penki apdovanojimai

„Canon“ paskelbė apie bendrovei įteiktus penkis apdovanojimus, skiriamus vienos iš pirmaujančių pasaulyje fotografijos ir žiniasklaidos asociacijų „Technical Image Press Association“ (TIPA). 
TIPA apdovanojimų ceremonijos metu pripažįstami išskirtiniausi gaminiai, išleisti per pastaruosius 12 mėnesių. 2016 m. „Canon“ ir vėl buvo įvertinta už technines naujoves, diegiamas įvairiausiuose gaminiuose – nuo pradedančiųjų klasės plataus vartojimo kompaktinių fotoaparatų iki profesionalams skirtų skaitmeninių veidrodinių fotoaparatų ir fotospausdintuvų.


Suteikti apdovanojimai:
Geriausias profesionalų / didelės raiškos skaitmeninis veidrodinis fotoaparatas – „EOS 5DS“ / „EOS 5DS R“
Geriausias profesionalų fotoaparatas / vaizdo kamera – „EOS-1D X Mark II“
Geriausias lengvai valdomas kompaktinis fotoaparatas – „IXUS 285 HS“
Geriausias prityrusiems naudotojams skirtas kompaktinis fotoaparatas – „PowerShot G5 X“
Geriausias fotospausdintuvas – „imagePROGRAF PRO-1000“ 
TIPA vertinimo komisiją sudaro redaktoriai iš 27 garsių fotografijos ir vaizdo technologijų žurnalų. Nariai dirba 15 šalių, išsibarsčiusių po penkis žemynus.
 
Apie CANON
Bendrovė „Canon Europe“ yra regioninė „Canon Inc.“ pardavimo ir rinkodaros atstovė, veikianti 116 šalių. Bendrovėje dirba daugiau nei 19 000 žmonių iš Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos šalių (EMEA). „Canon“ įkurta 1937 m. su tikslu kurti aukščiausios kokybės fotoaparatus. Bendrovės gaminių asortimentą sudaro skaitmeniniai ir veidrodiniai fotoaparatai, transliacijoms skirti objektyvai ir nešiojamieji rentgeno aparatai, daugiafunkciai ir pramoniniai spausdintuvai. Papildomos informacijos apie „Canon Europe“ rasite svetainėje www.canon-europe.com.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.