16 gegužės 2013

„Canon“ sukūrė naują vaizdo stilių EOS skaitmeniniams veidrodiniams fotoaparatams

„Canon“ paskelbė išleidžianti naują vaizdo stilių (angl. „Picture Style“), skirtą bendrovės gaminamiems EOS skaitmeniniams veidrodiniams fotoaparatams.
Naujasis vaizdo stilius „Video Camera X–series-look“, sukurtas atsižvelgiant į filmavimo entuziastų atsiliepimus. Šis funkcija suteikia galimybę filmuoti EOS fotoaparatais mažesniu kontrasto lygmeniu, todėl apdorojant užfiksuotą medžiagą galima lengviau koreguoti spalvas.


Panašiai kaip ir „Canon“ X serijos kamerose, naujojo vaizdo stiliaus programa filmuojant sumažina spalvų intensyvumo (saturacijos) lygius ir vaizdo kontrastą. Ši savybė naudinga koreguojant įrašo spalvas, ypač jei nufilmuotą medžiagą reikia papildyti „Canon“ X serijos modeliais filmuotomis iškarpomis. Ji taip pat naudinga, norint sukurti ypatingą atmosferą „Full HD“ raiškos įrašams. Be to, naująjį vaizdo stilių galima taikyti ir RAW arba JPEG formato nuotraukoms.


Naująjį vaizdo stilių galima atsisiųsti iš svetainės http://software.canon-europe.com/


 Apie „Canon Europe“


 „Canon Europe“ yra Japonijos bendrovės „Canon Inc.“, kuri yra viena pasaulio vaizdavimo sprendimų namams ir verslui lyderių, dukterinė bendrovė.
 
„Canon Europe“ dirba dviejose tikslinėse rinkose: verslo sprendimų (IT plėtojimas, sprendimai ir paslaugos biurams bei įmonėms, užsiimančioms profesionaliu spausdinimu) ir vaizdo apdorojimo technologijų (fotoaparatai, vaizdo kameros, spausdintuvai, skaitytuvai, fakso aparatai ir daugiafunkciniai įrenginiai).
 
„Canon Europe“ taip pat tiekia pramoninius gaminius, tarp jų transliavimo lęšius, puslaidininkius ir medicininę įrangą. Bendrovės biuruose Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje (EMEA) dirba apie 13 tūkstančių specialistų.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.