21 gegužės 2014

„Canon“ sudarė partnerystės sutartį su NETAVIS ir nuo šiol siūlys integruotus apsaugos sprendimus

„Canon Europe“, pasaulinė vaizdo technologijų lyderė, siekdama užtikrinti viso „Canon“ tinklo apsaugos kamerų asortimento suderinamumą ir teikiamų paslaugų kokybę, paskelbė apie bendradarbiavimą su bendrove NETAVIS, kuri yra viena pirmųjų serverinių IP vaizdo stebėjimo sistemų kūrėjų. „Canon“ ir NETAVIS kartu dirbs pardavimo ir technikos kūrimo srityse.
Nuo šiol visos „Canon“ tinklo apsaugos kameros, įskaitant naujausias „Full HD“ raiškos kompaktines S serijos kameras, bus visiškai pritaikytos NETAVIS vaizdo apdorojimo programinei įrangai „Observer“. Abi bendrovės ir toliau dirbs, kad užtikrintų ateities gaminių suderinamumą, ypač siekdamos gerinti stebėjimo ir duomenų analizavimo galimybes. Kompanijų partnerystė Europoje leis teikti pagal klientų poreikius pritaikytus sprendimus.


„Canon“ ir NETAVIS siūlys klientams bendras aptarnavimo paslaugas: techninės ar programinės įrangos klausimais aptarnaus suvienytas kolektyvas. Dabartiniai NETAVIS klientai, naudojantys vaizdo duomenų apdorojimo platformą „Observer“, galės įdiegti aukštos kokybės tinklo apsaugos „Canon“ kameras ir atnaujinti esamą stebėjimo tinklą.


„Su „Canon“ glaudžiai dirbame jau keletą metų, dabar palypėjome aukštyn dar vienu mūsų bendradarbiavimo laipteliu. „Canon“ IP vaizdo kamerų asortimentas bus naudingas mūsų partneriams ir galutiniams naudotojams, jie lengvai suras patikimų apsaugos sprendimų“, – \sakė „NETAVIS Software GmbH“ generalinis direktorius Wolfgangas Baumgartneris.


„Derindami savo gaminių galimybes su geriausiais rinkoje programinės įrangos sprendimais, mes nuolat stengiamės pasiūlyti pridėtinės vertės produktų. Bendradarbiavimas su NETAVIS – teigiamas žingsnis abiejų bendrovių augimo ir bendrų pasiūlymų tobulinimo kryptimi, daugiausia dėmesio skiriant vertikaliesiems, pavyzdžiui, mažmeninės prekybos rinkos sektoriams“, – sakė „Canon Europe“ gamybos strategijos ir planavimo direktorius Julianas Rutlandas.


„Canon“ tinklo apsaugos kameras paprasta įrengti, joms taikoma visapusė garantijos programa.
http://cpn.canon-europe.com/content/product/network_security_cameras.do.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.