6 vasario 2015

„Canon“ su naujaisiais EOS 5DS ir EOS 5DS R fotoaparatais skelbia raiškos revoliuciją

„Canon“ šiandien išleidžia EOS 5DS ir EOS 5DS R – naujo tipo ypač didelės raiškos viso kadro skaitmeninius veidrodinius fotoaparatus. Naujieji modeliai išsiskiria viso kadro jutikliu, kurio raiška siekia net 50,6 megapikselio – kol kas nei vienas kitas fotoaparatas neturi tokių galimybių. Fotoaparate EOS 5DS R įdiegtas žemųjų dažnių filtras, kurio dėka padidėja vaizdo jutiklio raiška ir regimoji vaizdo kokybė.
Kartu su naujaisiais skaitmeniniais veidrodiniais fotoaparatais „Canon“ taip pat pristato EF 11-24mm f/4L USM – plačiausio pasaulyje kampo tiesinės projekcijos reguliuojamo židinio nuotolio objektyvą , puikiai tinkamą kraštovaizdžio ir architektūros fotografams.
Nauji viso kadro skaitmeninių veidrodinių fotoaparatų standartai 
EOS 5DS ir EOS 5DS R fotoaparatuose veikia 50,6 megapikselio CMOS jutiklis. Šie modeliai ypač tinka rengiant didelio formato spaudinius, pavyzdžiui, reklamos stendus ar žurnalų viršelius. Fotoaparatai turi 100–6 400 ISO jautrumo diapazoną, kurį galima išplėsti iki 50–12 800. Dėl didelės raiškos galima rinktis vieną iš trijų apkirptojo formato fotografavimo režimų – 1,3x, 1,6x ir 1:1. Apkirptojo formato režimai, rodomi vaizdo ieškiklyje, užtikrina stulbinamus rezultatus darant 19 megapikselių nuotraukas.
Modeliuose EOS 5DS ir EOS 5DS R veikia du procesoriai DIGIC 6, todėl fotoaparatai išsiskiria puikia duomenų apdorojimo sparta ir jautrumu. Procesoriai leidžia sklandžiai apdoroti didelius duomenų srautus iš 50,6 megapikselio jutiklio. Taip pat jie sumažina vaizdo triukšmą ir suteikia galimybę fotografuoti penkių kadrų per sekundę sparta.
Išskirtiniai modeliai
Fotoaparatuose EOS 5DS ir EOS 5DS R įdiegta pažangi 61 taško AF sistema su 41 kryžminiu tašku. Naudojant EOS išmaniojo sekimo ir atpažinimo AF funkciją (iTR), fotoaparatai fokusuoja judančius objektus, sekdami ir žmonių veidus, ir spalvas. Siekiant sumažinti vaizdo blankumą, įdiegta veidrodinė vibracijos kontrolės sistema (angl. Mirror Vibration Control System). Sistemoje veikia kumštelinis mechanizmas, kuris ypač tiksliai aukštyn ir žemyn keičia fotoaparato veidrodžių padėtį, todėl nedaromi staigūs sustojimai ir sušvelnėja užrakto veikimo garsas.
Be to, fotoaparatuose EOS 5DS ir EOS 5DS R įtaisytas 150 tūkst. pikselių RGB+IR matavimo jutiklis su blyksnių aptikimo technologija. Jis užtikrina, kad nuotraukos būtų vienodai ir tiksliai užfiksuojamos įvairaus apšvietimo sąlygomis, įskaitant fluorescencinį apšvietimą.
Detalumas ir nevaržomas kūrybiškumas
Fotoaparatuose EOS 5DS ir EOS 5DS R veikia naujasis ypač detalių nuotraukų stilius (angl. „Fine Detail Picture Style“), užtikrinantis aukščiausią detalumo lygį, kokį įmanoma pasiekti išnaudojant jutiklio galimybes. Todėl nebūtina naudoti nuotraukų redagavimo programinės įrangos.
Taip pat fotoaparatuose veikia skirtingų ekspozicijos reikšmių (angl. „Multiple Exposure“) ir HDR režimai. Įdiegtas laikmatis leidžia rinktis ilgus fotografavimo laikotarpius ir intervalinio fotografavimo metodu kurti stulbinamus vaizdo įrašus.
Aukščiausios klasės profesionalams skirta konstrukcija, programuojamos funkcijos
EOS 5DS ir EOS 5DS R sukonstruoti taip, kad galėtumėte dirbti sparčiai bet kokioje aplinkoje. Fotoaparatai turi 100 proc. kadro ploto apimantį vaizdo ieškiklį su elektronine perdanga. Didelis 8,11 cm (3,2 col.) įstrižainės skystųjų kristalų ekranas „Clear View II“ su antirefleksine struktūra mažiau atspindi šviesą ir beveik neblizga peržiūrint nuotraukas. Naujoji fotoaparato valdymo funkcija „Custom Quick Control“ leidžia piktogramų tipą, dydį ir vietą keisti pagal naudotojo poreikius. 
Abiejų fotoaparatų ypač patvarus korpusas pagamintas iš aukštos klasės magnio lydinio ir yra atsparus oro sąlygoms, todėl puikiai tinka kraštovaizdžio fotografams,.
EF 11-24mm f/4L USM
Fotoaparatams EOS 5DS ir EOS 5DS R tinka plataus „Canon“ EF objektyvų asortimento modeliai, kurių yra net 71 . Šiandien „Canon“ pristato plačiausio pasaulyje kampo tiesinės projekcijos reguliuojamo židinio nuotolio objektyvą1 EF 11-24mm f/4L USM. Ypač plataus kampo objektyvo „EF 11-24mm f/4L USM“ židinio nuotolio diapazonas yra 11–24 mm, todėl objektyvas puikiai tinka kraštovaizdžių ir architektūros fotografams. Objektyvą sudaro naujos konstrukcijos optinė sistema, kurioje įtaisyti trys asferiniai lęšiai, įskaitant vaizdo kokybę gerinantį bei iškreipius mažinantį šlifuotą asferinį elementą. Objektyvas turi tvirtą korpusą, tinkamą naudoti ekstremaliomis oro sąlygomis.
Pagrindinės EOS 5DS savybės:
• 50,6 MP CMOS jutiklis ir du procesoriai DIGIC 6
• 150 tūkst. pikselių RGB+IR matavimo jutiklis
• Iki 5,0 kadro per sekundę fotografavimo sparta
• 61 taško AF sistema
• Apkirptojo kadro fotografavimo režimas


Modelyje EOS 5DS R taip pat yra:
• Žemųjų dažnių filtras, didinantis raišką ir vaizdo kokybę


Pagrindinės „EF 11-24mm f/4L USM“ savybės:
• Galimybė fotografuoti kraštovaizdžius ypač plačiu kampu
• Plačiausio pasaulyje kampo tiesinės projekcijos reguliuojamo židinio nuotolio objektyvas1
• Minimalūs iškreipiai – puikiai tinka architektūros ir interjero nuotraukoms daryti
• Pažangios lęšių dangos, slopinančios dvigubėjimą bei tviskėjimą
• Sparti, beveik be garso veikianti AF sistema su nuolatinio rankinio fokusavimo funkcija
• Galimybė fotografuoti net nepalankiomis oro sąlygomis


Apie „Canon Europe“


Bendrovė „Canon Europe“ yra regioninė „Canon Inc.“ pardavimo ir rinkodaros atstovė, veikianti 116 šalių. Bendrovėje dirba apie 17 000 žmonių iš Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos šalių (EMEA).


„Canon“ įkurta 1937 m. su tikslu kurti aukščiausios kokybės fotoaparatus. Nuo to laiko bendrovė tapo pasauline vaizdų apdorojimo sprendimų vartotojams ir verslo subjektams lydere.  Bendrovės gaminių asortimentą sudaro skaitmeniniai ir veidrodiniai fotoaparatai, transliacijoms skirti objektyvai ir nešiojamieji rentgeno aparatai, daugiafunkciniai ir pramoniniai spausdintuvai.


Siekdama rinkai tiekti kokybiškus gaminius bei paslaugas ir taip tenkinti vartotojų poreikius, „Canon“ intensyviai investuoja į tyrimus ir plėtrą.


„Canon“ filosofija paremta Kyosei sentencija – „kartu gyventi ir dirbti bendram labui“. EMEA šalyse „Canon Europe“ siekia tvaraus verslo augimo, daugiausia dėmesio skirdama poveikio aplinkai mažinimui. „Canon“ turi pasaulinį ISO 14001 sertifikatą, kuris rodo, kad „Canon“ dirba pagal pasaulinio lygio aplinkos apsaugos standartus.


Papildomos informacijos apie „Canon Europe“ rasite svetainėje www.canon-europe.com.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.