16 balandžio 2015

„Canon“ spausdintuvų kolekciją papildė kompaktišku SELPHY CP1000

Šiandien „Canon“ pristato SELPHY CP1000. Tai kompaktiškas įrenginys, kuriuo puikios kokybės nuotraukas galima spausdinti bet kur – įrenginys itin kompaktiškas. Nuotraukos gali būti išspausdinamos per 47 sekundes  tiesiai iš fotoaparato , USB atmintinės arba atminties kortelės. SELPHY CP1000 turi 6,8 cm (2,7 col.) pakreipiamąjį skystųjų kristalų ekraną bei lengvai valdomą vartotojo sąsają. Taip pat galima įsigyti įkraunamų maitinimo elementų paketą. Tokiu būdu CP1000 gali tapti neprilygstamu nešiojamuoju nuotraukų spausdintuvu.
Sodrių ir gyvų spalvų nuotraukos
SELPHY CP1000 naudojama dažų sublimacijos technologija leidžia spausdinti itin aukštos kokybės didelės raiškos nuotraukas su 16,7 mln. spalvų. Kad nuotraukos būtų dar aiškesnės, į CP1000 įdiegta automatinio vaizdo optimizavimo funkcija, leidžianti paryškinti dangaus mėlį ir saulėlydį, pakoreguoti atspalvius ir kontrastą, pašalinti raudonų akių efektą ir nuotraukų triukšmą. Darant asmenukes ir grupines nuotraukas, glotnios odos režimas pašalina veido trūkumus.


Galimybė kontroliuoti kūrybiškumą
Su SELPHY CP1000 galima reguliuoti temperatūrą, kuria veikiama spausdinimo
galvutės rašalo juosta, todėl visą laiką naudojant tą patį popierių galima gauti keturių skirtingų rūšių apdailą. Blizgios nuotraukos bus itin patvarios ir išsilaikys iki 100 metų. Trijų rūšių pusiau blizgios nuotraukos nesiteps, ant jų neliks pirštų atspaudų.


SELPHY CP1000 galima spausdinti įvairaus formato nuotraukas: standartinio atviruko dydžio, „Instagram“ stiliaus (50 x 50 formato) ar kredito kortelės dydžio. SELPHY CP1000 taip pat teikia galimybę spausdinti 43 iš anksto nustatytų formatų dokumentų nuotraukas, o tai itin paranku nedideliame biure arba per renginius, kai reikia greitai pagaminti dalyvių korteles. Be to, viename lape galima spausdinti dviejų skirtingų formatų dokumentų nuotraukas. Nuotraukos tiksliai kadruojamos ir apkerpamos, todėl atspausdinamos preciziškai.


SELPHY CP1000 pagrindinės savybės:


• Kompaktiškas nešiojamasis nuotraukų spausdintuvas
• Spartus ir paprastas spausdinimas iš fotoaparato, USB atmintinės arba atminties kortelės
• Galimybė įamžinti prisiminimus ilgaamžėse fotolaboratorijos kokybės nuotraukose
• Pasirenkamoji spausdinių apdaila naudojant standartinį fotopopierių
• Galimybė spausdinti nuotraukas, atitinkančias nustatytus standartus


Apie „Canon Europe“
Bendrovė „Canon Europe“ yra regioninė „Canon Inc.“ pardavimo ir rinkodaros atstovė, veikianti 116 šalių.


„Canon“ įkurta 1937 m. su tikslu kurti aukščiausios kokybės fotoaparatus. Dabar  bendrovės gaminių asortimentą sudaro skaitmeniniai ir veidrodiniai fotoaparatai, transliacijoms skirti objektyvai ir nešiojamieji rentgeno aparatai, daugiafunkciniai ir pramoniniai spausdintuvai.


Papildomos informacijos apie „Canon Europe“ rasite svetainėje www.canon-europe.com. 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.