13 gegužės 2014

„Canon“ pristato ypač plataus kampo reguliuojamo židinio nuotolio objektyvus EF 16–35 mm f/4L IS USM ir EF-S 10–18 mm f/4,5–5,6 IS STM

Šiandien „Canon“ pristato du naujus EF serijos plataus kampo ir reguliuojamo židinio nuotolio objektyvus – EF 16–35 mm f/4L IS USM ir EF-S 10–18 mm f/4,5–5,6 IS STM. Žinovams ir entuziastams sukurtas EF 16–35 mm f/4L IS USM yra profesionalų klasės L serijos objektyvas, užtikrinantis puikias savybes visame artinimo diapazone. Kompaktiškas ir lengvas EF-S 10–18 mm f/4,5–5,6 IS STM skirtas „Canon“ vartotojams, kurie naudoja EOS skaitmeninius veidrodinius fotoaparatus su APS-C jutikliais. Optinės IS ir STM technologijos padeda visada gauti ryškias ir aiškias nuotraukas bei HD raiškos filmuotą medžiagą.
Didelis tikslumas, puikios charakteristikos, plataus kampo vaizdas – EF 16–35 mm f/4L IS USM pranašumai
EF 16–35 mm f/4L IS USM atveria daugiau galimybių profesionalams ir entuziastams, dažnai fotografuojantiems plataus kampo vaizdus, pavyzdžiui, kraštovaizdžius ar architektūros objektus, arba fotografuojant ankštose erdvėse. Šis objektyvas, pasižymintis aukščiausios klasės optine konstrukcija ir turintis pastovią f/4 diafragmą, padeda netgi pačiomis sudėtingiausiomis aplinkybėmis išgauti ryškius ir aiškius vaizdus.
Naujasis EF 16–35 mm f/4L IS USM yra „Canon“ pirmas ypač plataus kampo L serijos objektyvas, turintis „Canon“ firminę optinio vaizdo stabilizavimo (IS) technologiją. Dėl keturių žingsnių optinio stabilizatoriaus technologijos ir galimybės kas kartą užfiksuoti vaizdus su smulkiausiomis detalėmis, objektyvas pranoksta IS neturinčius objektyvus. Į naujai sukurtą IS sistemą įtraukta ir keletas papildomų patobulinimų, pavyzdžiui, giroskopiniai jutikliai, užtikrinantys didesnį tikslumą fotografuojant tradiciškai ar fiksuojant judesį.
Aukščiausios klasės optinės technologijos ir dizainas
Pažangusis „Canon“ žiedinio tipo ultragarsinis variklis (USM) užtikrina greitą ir tylų automatinį fokusavimą (AF), o tai labai patogu, kai reikia greitai sufokusuoti dirbant „Al Servo“ AF režimu. Kuo puikiausiai kontroliuoti vaizdo kompoziciją taip pat galima naudojant objektyvo nuolatinį fokusavimo žiedą rankiniu ir AF režimu, taigi prireikus fokusuotę galima tiksliai nustatyti patiems.
Kad vaizdo kokybė būtų nepriekaištinga, į objektyvo optinę struktūrą integruoti du itin mažos dispersijos (UD) elementai, padedantys sumažinti spalvinę aberaciją (spalvų iškraipymą) ir pašalinti spalvų blankumą. „Super Spectra“ danga slopina vaizdo dvigubėjimo ir tviskėjimo efektą, o dėl fluoro dangos ant priekinio ir užpakalinio elementų neprilimpa dulkių ir vandens lašeliai. Objektyvo devynių plokštelių žiedinė diafragma leidžia fotografams mėgautis sulieto („bokeh“) ar išblukinto fono efektais.
Objektyvas iš išorės pagamintas taip, kad juo naudotis būtų kuo paprasčiau, o jo savybės tenkintų profesionalus. Objektyvas pasižymi kompaktiška forma ir nedideliu svoriu, taigi jį patogu laikyti, kartu lengva pasiekti artinimo ir fokusavimo valdiklius. Objektyvą dengia odos tekstūros danga.
Matyti ir užfiksuoti daugiau – EF-S 10–18 mm f/4,5–5,6 IS STM pranašumai
Naujasis EF-S 10–18 mm f/4,5–5,6 IS STM yra idealus objektyvas žmonėms, norintiems praplėsti fotografavimo technines galimybes. Su plataus kampo 10–18 mm objektyvo židinio nuotoliu galima fiksuoti pačią įvairiausią aplinką – nuo plačių panoraminių gamtos ir miesto vaizdų iki didelių grupių žmonių, susitelkusių ankštose erdvėse. Objektyvas yra kompaktiškas ir lengvas, todėl su juo patogu keliauti.
Keturių žingsnių optinis vaizdo stabilizatorius užtikrina ryškius ir stabilius vaizdus. Be to, „Canon“ STM technologija užtikrina puikų automatinį fokusavimą fotografuojant ir tylų automatinį fokusavimą filmuojant. STM technologija kartu su EOS skaitmeniniais veidrodiniais fotoaparatais, galinčiais automatiškai fokusuoti filmuojant, leidžia pasiekti tolydų nepertraukiamą fokusavimą, kuris idealiai tinka sekant judančius objektus ir užtikrina tolygų perėjimą keičiant fokusavimo objektą. Be to, dėl tylaus fokusavimo į filmuotos medžiagos garso takelį nepatenka pašalinis triukšmas, todėl įrašytas garsas yra aiškus ir maksimaliai panašus į esantį aplinkoje. EF-S 10–18 mm f/4,5–5,6 IS STM turi UD lęšį ir kelias optimizuotas objektyvo dangas.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.