25 rugsėjo 2013

„Canon“ pristato ypač kompaktiškas „Full HD“ serijos tinklo apsaugos kameras su analizės funkcijomis

Pasaulinė vaizdo sprendimų lyderė „Canon Europe“ savo gaminių asortimentą papildo keturiomis naujomis „Full HD“ raiškos tinklo apsaugos kameromis: „PTZ Minidome VB-S30D“, „PT Minidome VB-S31D“, „Fixed Minidome VB-S800D“ ir „Fixed Box VB-S900F“. Nauji kompaktiški S serijos gaminiai skirti vidaus aplinkai, kur turi būti stebimos konkrečios zonos ar elementai, pavyzdžiui, parduotuvėse, mokyklose, butuose ar privačiuose namuose. Keturios naujosios „Full HD“ raiškos kameros gali papildyti jau turimą apsaugos sistemą arba būti įdiegtos naujai.
S serijos gaminiai turi didelio jautrumo CMOS jutiklius, sparčiai veikiančius plačiakampiuss objektyvus ir du DIGIC procesorius, todėl pasižymi „Full HD“ raiška, aiškiais fiksuojamais vaizdais, plačiu regos kampu ir gali veikti silpno apšvietimo sąlygomis. Įrenginiai vaizdus puikiai fiksuoja tiek dienos, tiek nakties metu, naujoji įranga veikia ir prieblandoje. Į naujuosius S serijos gaminius įtaisyti du procesoriai – DIGIC DV III ir DIGIC NET II – sklandžiai fiksuojantys, apdorojantys, koduojantys ir perduodantys vaizdą.
 
Nors naujosios serijos, kaip ir „Canon“ 2012 m. tinklo apsaugos kamerų, apdorojimo sistema (DIGIC DV III ir DIGIC NET II) nesiskiria, tačiau buvo pakeista vidaus programavimo platforma, ir dabar galimi HD arba mažesnės raiškos sudėtiniai H.264 ir (arba) MJPEG formato srautai. Be daugiasrautės transliacijos, kameros taip pat gali transliuoti kelių takelių vaizdą vienu metu. Naujieji įrenginiai nufilmuotą medžiagą įrašo į „microSD“ korteles (iki 64 GB). Kamerose įdiegta nauja programa, galinti atkurti įrašus tiesiai iš „microSD“ kortelės, neįkėlus turinio į kompiuterį.
 
 „Atsižvelgėme į mūsų saugumo partnerių ir sistemas integruojančių specialistų prašymus sukurti išmanesnes tinklo kamerų technologijas, kurios padėtų padidinti saugumą ir sumažinti riziką. Todėl naujosiose kompaktinių gaminių serijos kamerose įdiegėme išsamų analizės funkcijų rinkinį. Šios funkcijos veikia ir „Canon“ aukščiausios klasės apsaugos kamerose“, – sakė „Canon Europe“ produktų strategijos ir planavimo (projektoriai / tinklo apsaugos kameros) direktorius Julianas Rutlandas (Julian Rutland).
 
Analizės funkcijos, veikiančios naujosiose kamerose, aptinka judėjimą, apleistus ir pašalintus objektus, neleistinas manipuliacijas su vaizdo kamera bei pokyčius filmuojamoje teritorijoje. Paprastai pasikeitus apšvietimo sąlygoms, analizės funkcijos nutrūksta. Naujojo asortimento gaminiai, kai ryškumas gerokai padidėja arba sumažėja, atsistato automatiškai per 20 sekundžių. Taigi analizės funkcijos veikia tik su minimaliomis pertraukomis.
 
Kompaktinėse kamerose veikia patobulinta funkcija „Auto Smart Shade Control“, kuri automatiškai parenka optimalų išlaikymo lygį. Dėl šios funkcijos lęšiai kompensuoja tamsias ir kartu palaiko ryškias sritis. Taip pagerėja apšviestų sričių vaizdo kokybė, o tamsios, foniniu apšvietimu arba prastai apšviestos sritys pakoreguojamos.
 
Visas kameras paprasta įdiegti; joms taikoma 3 metų „Canon“ pakeitimo garantijos programa „Swap Warranty“. Naujosios kameros atitinka ONVIF v2.2 ir „Profile S“ standartus. Jas bus galima įsigyti nuo 2014 m. vasario.


 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.