11 lapkričio 2014

„Canon“ pristato universalų teleobjektyvą „EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM“

„Canon“ šiandien pristato „EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM“, reguliuojamo židinio nuotolio diapazono teleobjektyvą. Naujasis modelis yra populiaraus objektyvo „EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS USM“ įpėdinis.
„EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM“ židinio nuotolio diapazonas 100–400 mm leidžia tiksliai užfiksuoti tiek arti, tiek ir toli esančius objektus. Perkonstruotoje objektyvo optinėje sistemoje įtaisytas patobulintas keturių laipsnių optinis vaizdo stabilizatorius. Todėl fotografuojant priartintą vaizdą sumažinamas fotoaparato judėjimo efektas. Trys vaizdo stabilizavimo režimai pritaikyti fotografuoti įprastomis sąlygomis, o žiedinis ultragarsinis variklis, kurį pirmoji pradėjo naudoti bendrovė „Canon“, užtikrina spartų ir tylų automatinį fokusavimą.
Objektyve įtaisyta 21 elemento optinė sistema. Ją sudaro ne tik fluoru padengti, ypač mažos dispersijos (ang. „Super UD“) lęšiai, bet ir pirmąkart EF serijos objektyvuose pritaikyta naujoji „Canon“ oro burbuliukų danga (ang. „Air Sphere Coating“ – ASC). Pažangi atspindžio mažinimo danga, sudaryta iš oro nanodalelių, slopina tviskėjimą ir nuotraukų liejimąsi.
Naujas reguliuojamo židinio nuotolio diapazonas
Atsižvelgus į išsamius „Canon“ įrenginius naudojančių fotografų atsiliepimus, objektyve atnaujintas  sukamasis židinio nuotolio reguliavimo mechanizmas. Šis mechanizmas atveria galimybę reguliuoti židinio nuotolį, sukant specialųjį reguliavimo žiedą (ang. „Zoom Touch Adjustment“).  Mechanizmą taip pat galima užfiksuoti nustačius pageidaujamą židinio nuotolio reikšmę tam, kad, nejučia  prilietus, nepasikeistų kadro kompozicija.
Pažangių teleobjektyvų klasės modelis „EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM“ yra kompaktiškas ir lengvas. Įmontuotas objektyvo žiedas, tvirtinamas  prie trikojo, nuo šiol yra dar patogiau reguliuojamas – prireikus galima nuimti trikojo jungtį ir taip sumažinti objektyvo korpusą. Specialiame objektyvo gaubte ET-83D nauja prieigos anga atveria galimybę sukti poliarizavimo filtrus nenuėmus gaubto.
 
Objektyvas yra atsparus dulkėms ir vandeniui. Objektyvo priekinis ir užpakalinis lęšis padengti fluoru, mažinančiu tikimybę, kad prie lęšio paviršiaus prikibs nešvarumų, bloginančių vaizdo kokybę.


Svarbiausi „EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM“ pranašumai:
• Kompaktiškas ir patogus nešiotis, ypač didelio reguliuojamo židinio nuotolio objektyvas
• Puiki vaizdo kokybė visame kadro plote
• Fotoaparato judesių efektą kontroliuojantis keturių laipsnių vaizdo stabilizatorius
• Bet kokioms sąlygoms  pritaikomas židinio nuotolio reguliatoriaus veikimo režimas
• Spartus ir tylus fokusavimo mechanizmas
• Galimybė fotografuoti nepalankiomis oro sąlygomis


Apie „Canon Europe“


Bendrovė „Canon Europe“ yra regioninė „Canon Inc.“ pardavimo ir rinkodaros atstovė, veikianti 116 šalių. Bendrovėje dirba apie 17 000 žmonių iš Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos šalių (EMEA).


„Canon“ įkurta 1937 m. su tikslu kurti aukščiausios kokybės fotoaparatus. Nuo to laiko bendrovė tapo pasauline vaizdų apdorojimo sprendimų vartotojams ir verslo subjektams lydere.  Bendrovės gaminių asortimentą sudaro skaitmeniniai ir veidrodiniai fotoaparatai, transliacijoms skirti objektyvai ir nešiojamieji rentgeno aparatai, daugiafunkciniai ir pramoniniai spausdintuvai.


Siekdama rinkai tiekti kokybiškus gaminius bei paslaugas ir taip tenkinti vartotojų poreikius, „Canon“ intensyviai investuoja į tyrimus ir plėtrą.


„Canon“ filosofija paremta Kyosei sentencija – „kartu gyventi ir dirbti bendram labui“. EMEA šalyse „Canon Europe“ siekia tvaraus verslo augimo, daugiausia dėmesio skirdama poveikio aplinkai mažinimui. „Canon“ turi pasaulinį ISO 14001 sertifikatą, kuris rodo, kad „Canon“ dirba pagal pasaulinio lygio aplinkos apsaugos standartus.


Papildomos informacijos apie „Canon Europe“ rasite svetainėje www.canon-europe.com.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.