17 vasario 2014

„Canon“ pristato tvirtąjį „PowerShot D30“ ir kišeninį „PowerShot S200“

„Canon“ „PowerShot“ asortimentą papildo dviem naujais kompaktiniais fotoaparatais – tvirtu ir vandeniui atspariu „PowerShot D30“ bei kišenėje telpančiu „PowerShot S200“. „PowerShot D30“ gali fotografuoti net 25 metrų po vandeniu gylyje , o nuotraukose puikiai perteikiamos natūralios spalvos net ir esant silpnam apšvietimui. „PowerShot S200“ pasižymi puikia vaizdo kokybe ir kišenėje telpančiame korpuse patogiai išdėstytais valdikliais. Jame gausybė kūrybinių funkcijų vartotojams, norintiems žengti dar vieną žingsnį fotografijos srityje.
Abiejų fotoaparatų pagrindas – „Canon“ HS sistema. Ši sistema sujungia didelio jautrumo jutiklį ir DIGIC vaizdo procesorių, kurie užtikrina kokybiškus rezultatus nuotraukose, padarytose silpnai apšviestoje aplinkoje. „PowerShot D30“ naudoja 12,1 megapikselio CMOS jutiklį ir 28 mm plačiakampį, 5 kartus artinantį „Canon“ objektyvą. „PowerShot S200“ turi itin platų kampą ir raiškų f/2,0 objektyvą bei didesnio jautrumo 10,1 megapikselio CCD jutiklį.


Abu fotoaparatai naudoja optinį vaizdo stabilizatorių, todėl gaunamos ryškios ir aiškios nuotraukos, o dėl išmaniojo vaizdo stabilizavimo technologijos įvairiai aplinkai ir nuostatoms automatiškai pritaiko tinkamiausią stabilizavimo būdą. Tiek „PowerShot D30“, tiek „PowerShot S200“ turi specialų filmavimo mygtuką.


Tvirtas „PowerShot D30“ yra iki 25 metrų gyliui ir vandeniui atsparus kompaktinis fotoaparatas . Jis atlaiko smūgius iš 2 m aukščio, yra atsparus šalčiui iki -10 °C bei dulkėms.
Su „PowerShot D30“ naudodami specialų povandeninio fotografavimo režimą ir funkciją „Custom White Balance“ galėsite greitai pritaikyti nuostatas ir išgauti natūralias spalvas po vandeniu.


Į abu fotoaparatus įdiegta „Canon“ technologija „Smart Auto“, kuri aptinka 32 tipų aplinką ir pritaiko geriausią nuostatų derinį. Eksperimentuokite su nuotraukomis ir susikurkite savo stilių ISO diapazone reguliuodami nuostatas „PowerShot“ S serijos objektyvo valdymo žiedu.


„PowerShot D30“ turi 7.5 cm (3.0 colių) 460,000 taškų raiškos „PureColor II“ skystųjų kristalų ekraną. Pasirinkus „Sunlight“ nustatymą, ekrane vaizdus galima matyti ir šviečiant ryškiai saulės šviesai. „PowerShot S200“ skystųjų kristalų ekranas „PureColor II G“, pagamintas iš grūdinto stiklo, yra patvarus ir jame vaizdai matomi itin aiškiai.


Naudodami į „PowerShot S200“ integruotą belaidį ryšį galite ne tik dalintis mėgstamiausiais kadrais socialiniuose tinkluose, bet ir patogiai kurti atsargines vaizdų kopijas interneto saugyklose, tokiose kaip „Flickr“ ir „Google Drive“.


Abu fotoaparatai turi integruotą GPS funkciją, kad užregistruotų ir pažymėtų vietą, kurioje padaryta nuotrauka ar įrašas. „PowerShot D30“ turi specialų GPS elementą, o „PowerShot S200“ naudoja režimą „GPS via Mobile“ ir žymi vietas, naudodamasis išmaniuoju telefonu. Taigi, naudodami pridedamą programinę įrangą „Map Utility“ arba „Google Earth“, galite greitai ir paprastai pasidalyti nuotraukos užfiksavimo vieta. „PowerShot D30“ GPS vietos žymėjimo funkcija naudoja mažai energijos.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.