6 vasario 2015

„Canon“ pristato pradedantiesiems fotografams skirtus EOS 760D ir EOS 750D

„Canon“ šiandien pristato du pradedantiesiems fotografams skirtus EOS skaitmeninių veidrodinių fotoaparatų serijos modelius EOS 760D ir EOS 750D.
Puikios kokybės nuotraukos kas kartą spustelėjus mygtuką
Abiejuose fotoaparatuose veikia naujieji 24,2 megapikselio vaizdo jutikliai ir „Canon“ vaizdo procesoriai DIGIC 6. Fotoaparatų EOS 760D ir EOS 750D ISO reikšmių diapazonas yra nuo 100 iki 12 800, todėl fotografuojant bet kokio apšvietimo sąlygomis – auštant, leidžiantis sutemoms ar patalpose, – rezultatai bus ypač detalūs. Blyksnių aptikimo technologija (angl. Flicker Detection), kuri iš pradžių buvo įdiegta modelyje EOS 7D Mark II, užtikrina vienodą nuotraukų ekspoziciją fotografuojant dirbtinio apšvietimo sąlygomis.
Fotoaparatais galima nepertraukiamai fotografuoti penkių kadrų per sekundę sparta. EOS 760D ir EOS 750D fokusuoja vaizdą ypač tiksliai. O 19 kryžminių AF taškų sistema prisitaiko prie bet kokios kompozicijos.
Perkelkite jus supantį pasaulį į vaizdo įrašus
Mėgėjiškų filmukų kūrėjai gali įamžinti savo prisiminimus stulbinamuose „Full HD“ raiškos MP4 formato vaizdo įrašuose, kuriais paprasta dalintis internete. Technologija „Hybrid CMOS AF III“ užtikrina vaizdo sufokusavimą ir atveria galimybę sekti sufokusuotą objektą arba perkelti fokusuotės tašką. Sistema pritaikyta STM objektyvams, todėl fokusuoja tyliai ir sklandžiai. Įjungę HDR filmavimo režimą galėsite sukurti paslaptingų filmukų, detaliai atkurdami šešėliuose ir ryškiai apšviestose vietose esančią aplinką. Naudodami miniatiūros efektą (angl. Miniature Effect), išgausite vaizdą lyg naudojant profesionalų klasės pakreipiamą ir pastumiamą objektyvą.
Valdymas ir kūrybiškumas – jūsų rankose
Fotoaparatai EOS 760D ir EOS 750D turi kompaktiškus ir ergonomiškus korpusus. Skystųjų kristalų ekraną galima pakreipti įvairiais kampais. Rankinio reguliavimo režimas leidžia vartotojui pačiam pasirinkti norimas funkcijas. Tai padaryti ypač lengva su patogiai išdėstytais valdikliais. Sparčiojo reguliavimo ratukas, viršutinis skystųjų kristalų ekranas ir išmanusis vaizdo ieškiklis leidžia greitai ir paprastai peržiūrėti nustatymus bei vaizdus.
Dalinkitės nuotraukomis ir vaizdo įrašais
Užfiksavus tobulą kadrą ir pasinaudojus „Wi-Fi“ bei NFC ryšio funkcijomis juo iškart galima pasidalinti su artimais žmonėmis ar nusiųsti į kitus įrenginius. Nuotraukomis galima pasidalinti socialiniuose tinkluose arba perkelti juos į virtualias duomenų saugyklas, pavyzdžiui, „Canon“ vaizdų tvarkymo paslaugą irista. Naudojant NFC ryšio funkciją nuotraukas galima perkelti į laikmeną, pavyzdžiui Canon Connect Station.
Pagrindinės EOS 760D savybės:
• Kurkite nuostabius  vaizdo įrašus taip pat lengvai, kaip ir nuotraukas
• Fotografuodami reguliuokite bet kurį fotoaparato parametrą
• Su „Wi-Fi“ arba NFC ryšiu paprastai dalinkitės nuotraukomis bei vaizdo įrašais
• Nevaržykite savo kūrybiškumo ir naudokite išplėstines valdymo funkcijas bei fotografavimo režimus
Pagrindinės EOS 750D savybės:
• Lengvai užfiksuokite stulbinamai detalius vaizdus bet kokiomis aplinkybėmis
• Kurkite nuostabius vaizdo įrašus taip pat lengvai, kaip darote nuotraukas
• Naudokitės paprastomis ryšio funkcijomis ir parodykite savo vaizdus pasauliui


Apie „Canon Europe“


Bendrovė „Canon Europe“ yra regioninė „Canon Inc.“ pardavimo ir rinkodaros atstovė, veikianti 116 šalių. Bendrovėje dirba apie 17 000 žmonių iš Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos šalių (EMEA).


„Canon“ įkurta 1937 m. su tikslu kurti aukščiausios kokybės fotoaparatus. Nuo to laiko bendrovė tapo pasauline vaizdų apdorojimo sprendimų vartotojams ir verslo subjektams lydere.  Bendrovės gaminių asortimentą sudaro skaitmeniniai ir veidrodiniai fotoaparatai, transliacijoms skirti objektyvai ir nešiojamieji rentgeno aparatai, daugiafunkciniai ir pramoniniai spausdintuvai.


Siekdama rinkai tiekti kokybiškus gaminius bei paslaugas ir taip tenkinti vartotojų poreikius, „Canon“ intensyviai investuoja į tyrimus ir plėtrą.


„Canon“ filosofija paremta Kyosei sentencija – „kartu gyventi ir dirbti bendram labui“. EMEA šalyse „Canon Europe“ siekia tvaraus verslo augimo, daugiausia dėmesio skirdama poveikio aplinkai mažinimui. „Canon“ turi pasaulinį ISO 14001 sertifikatą, kuris rodo, kad „Canon“ dirba pagal pasaulinio lygio aplinkos apsaugos standartus.


Papildomos informacijos apie „Canon Europe“ rasite svetainėje www.canon-europe.com.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.